Різнобарвна будівля Виводівської школи природньо гармонує з мальовничим краєвидом села. Заклад реконструюють вперше в історії. Вже на фініші – зовнішні роботи. Згодом осучаснять приміщення всередині, приведуть до ладу і шкільний стадіон. Новітній освітньо-спортивний простір для сільських дітлахів створює Дніпропетровська облдержадміністрація. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Діти Дніпропетровщини мають навчатися у комфортних умовах. Приводимо до ладу школи навіть у найвіддаленіших селах. Реконструюємо і навчальний заклад у Виводовому Томаківського району. Зараз на фініші – зовнішнє оздоблення будівлі. Після оновимо класи і коридори. А ще осучаснимо шкільний стадіон», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Виводівській школі – понад 30 років. Та навіть за цей невеличкий як для будівлі вік накопичилося чимало проблем. У приміщенні було холодно, з вікон дуло. Застаріла і система опалення. Тож розпочатій влітку 2018-го реконструкції зраділи і учні, і вчителі.

«Осучаснення сільських шкіл дозволить підвищити рівень навчання і наблизити його до міських закладів. Добре, що в нашій області займаються цим, – підкреслив вчитель історії Віталій Доронін. – В оновлених умовах і у дітей покращиться мотивація до навчання, і нам, педагогам, значно комфортніше буде працювати».

Двоповерхова будівля школи вже із добротною покрівлею, новими вікнами та вхідними дверима. Ремонтники утеплили фасад, зараз завершують його фарбувати у різні кольори.

«Мені подобається різнокольорова школа. Вона стає такою гарною, затишною», – сказала учениця 8 класу Анна Утюж.

Всередині замінили систему опалення. Модернізували шкільну котельню. У школі стало значно тепліше, додав Віталій Доронін.

«Наша школа стає більш схожою на сучасну міську школу. Мені це дуже до вподоби», – зазначила учениця 7 класу Маріанна Лобко.

Згодом реконструюють і приміщення всередині. Школу перетворять на навчально-виховний комплекс.  На 1-му поверсі облаштують кімнати для 2 груп дошкільнят.

Осучаснять і шкільний стадіон. Він буде зі штучним покриттям.

08«Останнім часом школа зазнала значних змін. Шкода, що ми вже закінчуємо навчання і не побачимо, яким стане наш рідний заклад після закінчення ремонту», – поділилася 11-класниця Анастасія Мамаєва. 

Загалом на Дніпропетровщині реконструюють понад 30 шкіл.

Інформує прес-служба ДніпроОДА