У травні тижневе стажування  на біофабриці «Bioveta a. s.» у Чехії проходили працівники навчально-наукової клініко-діагностичної лабораторії Житомирського національного агроекологічного університету – Тетяна  Буднік  та Ніна Лебедівська.

Результатом навчання є готовність спеціалістів до виконання сучасного методу ELISA (ІФА, імуноферментний аналіз). У рамках подальшої співпраці між Житомирським національним агроекологічним університетом та ТОВ “Біовета” планується відкриття сучасної лабораторії на базі факультету ветеринарної медицини.

«Історія компанії почалась ще в 1918 році в маленькому містечку Івановіце на Гане. На даний момент компанія експортує більш ніж 20 категорій продукції в 80 країн Європи, Азії, Америки, Африки та Австралії, – ділиться Тетяна Буднік. – Працює в компанії близько 700 працівників Всі будівлі з безліччю лабораторій, в яких створені комфортні умови роботи для науковців. Лабораторії обладнані дорогою технікою та, здається, безмежною кількістю лабораторного посуду та допоміжних матеріалів, умови роботи ідеальні. Знання постійно циркулюють, і тому потрібно “схоплювати на льоту”. Це був тиждень в сучасній лабораторії з кваліфікованими працівниками, тиждень нових методик, нових приладів і нових вражень.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету