На веслувальному каналі у місті Дніпро наприкінці травня пройшов чемпіонат України серед юніорів та молоді віком до 23 років з веслування на байдарках і каное. Збірну команду Хмельницької області представляли студенти Хмельницького національного університету: Ірина Кушнір (гуманітарно-педагогічний факультет), Богдан Козлов та Назар Кривошия (факультет програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем).

 

Успішний виступ студентів-веслувальників Хмельницького національного університету на чемпіонаті України - 1 3

Успішний виступ студентів-веслувальників Хмельницького національного університету на чемпіонаті України - 2 5

Уже традиційно щорічно з нагородою найвищого ґатунку з цих змагань повертається член збірної команди України Богдан Козлов. Серед молоді віком до 23 років у збірному екіпажі каное-четвірки на дистанції 500 метрів Богдан став чемпіоном України, а на дистанції 200 метрів виборов третє місце. У змаганнях юніорок в напруженій боротьбі Ірина Кушнір у складі екіпажу байдарки-двійки на дистанції 500 метрів здобула срібну нагороду. Байдарочник Назар Кривошия, змагаючись у двійці та четвірці на дистанціях 200 та 500 метрів серед молоді, посів два п’ятих місця.

 

Успішний виступ студентів-веслувальників Хмельницького національного університету на чемпіонаті України - 3 4

Успішний виступ студентів-веслувальників Хмельницького національного університету на чемпіонаті України - 4 4

Вітаємо спортсменів з успішним виступом та отриманими нагородами і бажаємо й надалі отримувати перемоги у спортивних змаганнях!

Прес-служба Хмельницького національного університету