У селі Підзамче Радивилівської громади відкрили дитячий садочок на 40 місць. Упродовж року садок «Теремок» добудовували, ремонтували, на що спрямували близько 3 мільйонів гривень з різних бюджетів.

«Дякую громаді за той внесок і увагу освітянській галузі. У Радивилівській ОТГ є гармонія, правильне бачення майбутнього і сучасні проекти», – зауважив очільник освіти області Григорій Таргонський.

До капітального ремонту дошкільний заклад відсвяткував півсторічний ювілей. У приміщені не було внутрішніх вбиралень, водовідведення та опалення, діткам взимку розтоплювали грубку.

«Щороку в заклади освіти громада інвестує певні кошти. Минулоріч ми відкрили садок у Радивилові, а вже сьогодні у селі Підзамче. І на цьому ми не зупинимося, адже наше майбутнє – у наших дітях», – зазначив голова громади Микола Карапетян.

Нині картина кардинально різниться: дивують різнобарвні облаштовані групи, відреставрований та оснащений новою технікою харчоблок, кімната для прання, благоустрій ігрових майданчиків та всієї прилеглої території. Яскравий фасад, енергоефективність, безбар’єрність – приклад ще одного цікавого проекту нового освітнього простору.

«Нам потрібна була ця допомога. В селі у діток немає ні зоопарків, ні музичних шкіл. Все культурне виховання – у дошкільному закладі. Завдяки гарній співпраці таке виховання стане не тільки сучасним, а й вмотивованішим», – додала завідувачка дитячого садочка Галина Кравчук.

Після урочистостей, діти і батьки оглянули оновлені приміщення та випробували ігровий майданчик.

Прес-служба управління освіти і науки РОДА