«Освіторія» розпочинає ще один крутий та довгоочікуваний проєкт «РЕКРУТОРІЯ»! Громадська спілка береться за щасливе працевлаштування вчителів і пошук найкращих співробітників для шкіл.

Наразі вже є кілька чудових вакансій для вчителів початкових класів у столиці. Але скоро обіцяють роботу й для філологів, істориків, математиків з фізиками, а географію розширять і на регіони.

«Маючи семирічний досвід пошуку та підбору освітянських кадрів, ми знаємо, наскільки непросто та часозатратно, з одного боку — знайти роботу, а з другого — сформувати дійсно свою команду, тому пропонуємо експертну допомогу від А до Я в цьому без перебільшення найбільш відповідальному процесі».


«Тепер ми будемо створювати місточок між навчальними закладами та педагогами мрії, аби ви могли знайти одне одного в бездонні вакансій, резюме та можливостей».


Рекруторія - вакансії для вчителів та співробітників шкіл - 64389282 2382626758647698 2721378939028111360 n 1

Проєкт допомагає найкращим учителям шукати найкращі школи, а найкращим школам — найкращих учителів. Бо «Освіторія» точно знає, що щастя з усіма його побічними (у хорошому сенсі слова) ефектами на роботі важить чимало.

Отож, якщо ви вчитель (будь-якого предмета) надсилайте резюме на sol@osvitoria.org або заповнюйте коротеньку анкету на сайті Хабу Освіторії.

Переходьте за посиланням, дізнавайтеся більше та залишайте ваші заявки, якщо шукаєте команду або хочете працювати в освіті.

Коментарі закриті.