Сьогодні, 13 червня відбулося засідання експертної комісії з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що використовуються під час прийому до навчальних закладів, при Українському центрі оцінювання якості освіти.

Експерти визначили поріг «склав/не склав» з української мови і літератури – 23

За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з української мови і літератури взяли 339 753 особи, що становить 97,2 % від загальної кількості зареєстрованих. 58 учасників ЗНО не змогли потрапити до пунктів тестування через запізнення, 131 – через відсутність одного з обов’язкових документів.

До складу експертної комісії входять фахівці — працівники Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук, Національної академії педагогічних наук, Українського і регіональних центрів оцінювання якості освіти, закладів освіти та інших установ і організацій.

ЗНО-2019. Визначено пороговий бал “склав/не склав” з української мови і літератури - Snymok ekrana 2019 06 13 v 10.59.33

Нагадаємо, що у 2018 році  пороговий бал “склав/не склав” для тесту ЗНО з української мови і літератури становив – 23.

2 коментар до “ЗНО-2019. Визначено пороговий бал “склав/не склав” з української мови і літератури”
  1. Набрано тестових балів 19 із 104 . Набрано тестових балів 15. Державна підсумкова атестація 1-12 бала-3 . ЦЕ ЗНО З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ.ЧИ ЗДАЛА МОЯ ДИТИНА.ДЯКУЮ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *