На базі Львівського торговельно-економічного університету відбулася ХVІ науково-практична конференція студентів закладів вищої освіти Укркоопспілки «Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства».

Організатор заходу Навчально-методичний центр “Укоопосвіта” Центральної спілки споживчих товариств України.

Директор департаменту кадрової політики, освіти і науки, директор НМЦ “Укоопосвіта”, к.е.н. Лідія  Войнаш привітала учасників конференції та побажала їм плідної наукової роботи.

На конференції  обговорили актуальні питання економічного розвитку національної економіки та розглянуті проблеми подальшого її реформування на основі впровадження інновацій у діяльність вітчизняних підприємств.

Наукова тематика робіт учасників конференції охопила низку актуальних для подальшого розвитку економіки України питань. Молоді науковці досліджували стан та проблеми розвитку малого бізнесу в Україні, запровадження інновацій в діяльності підприємств, висвітлили досягнення в інноваційній сфері різних галузей економіки, проаналізували недоліки та запропонували шляхи покращення економічної діяльності як в регіоні, так і в економіці загалом так і споживчій кооперації зокрема.

У ЛККЕіП обговорили проблеми реформування та вплив інновайцій на діяльність підприємства - 2019.05.24 NewsCoop 2

Науково-практична конференція стала майданчиком для апробації досліджень студентів кооперативних закладів освіти. На конференцію було подано 34 наукові доповіді.

Львівський кооперативний коледж економіки і права на конференції представили Наталія  Мекелита «Проблеми та перспективи розвитку електронної комерції в Україні» (науковий керівник Лідія Марчишин), Наталія Відзівашець «Вплив реклами в Інтернеті» (науковий керівник Оксана Кашуба), Тетяна Колесник «Інновації у сфері готельно-ресторанного бізнесу» (науковий керівник Марія Василишин ), Віталія Шелест «Правове регулювання відносин у соціальних мережах» (науковий керівник Людмила Бачинська).

У ЛККЕіП обговорили проблеми реформування та вплив інновайцій на діяльність підприємства - 2019.05.24 NewsCoop 3

Лідія Войнаш звернула увагу на високий науковий рівень наукових досліджень учасників конференції та велике практичне значення представлених результатів. У свою чергу, ректор університету, професор Петро Куцик подякував за ґрунтовні і цікаві дослідження та побажав успіхів в подальших наукових звершеннях.

У ЛККЕіП обговорили проблеми реформування та вплив інновайцій на діяльність підприємства - 2019.05.24 NewsCoop 4

Михайло Голубка, прес-секретар по роботі зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Львівського кооперативного коледжу економіки і права