Днями делегація учнів і педагогів Мирнограду взяла участь у Регіональному дитячому фестивалі з робототехніки «Robosmart.Dn.Ua». Організатор фестивалю – департамент інвестиційно-інноваційного розвитку та зовнішніх відносин, зробив все, щоб захід пройшов цікаво. Було організовано зони з активностями, зони відпочинку, майстер-класи, де  учасники керували дронами, складали власні  3D-моделі з кубиків Lego,  збирали та керували роботом, брали участь у змаганнях роботів, представляли власні розробки.

Учасники фестивалю продемонстрували вміння у сфері роботобудівництва, інженерії, програмування та конструювання. Захід пройшов  в невимушеній атмосфері вільного спілкування між учасниками. Це сприяло  розвитку у дітей лідерських та комунікативних якостей, вмінню працювати в команді, що допоможе їм реалізувати себе в майбутньому.

Учні 10 класів мали змогу поспілкуватися з представниками вищих навчальних закладів.

Команда мирноградців «Технолайф» представляла три Ардуін-проекти. Розробка Сергієнко Олександра «Автономний акваріум» викликала інтерес у відвідувачів своєю новизною. Навички 3D-моделювання  дозволили  йому створити власну конструкцію акваріума на основі мікроконтролера Arduino. (ліцей «Гармонія) Тих, хто цікавиться проблемою ресурсозбереження, хто цінує комфорт,  привернув до себе проект Ушакова Андрія «Розумний пристрій» (НВК). Науковою новизною засяяла розробка Крись Олега «Інформаційна система безконтактних розрахунків та соціальних виплат на основі мікроконтролера Arduino» (НВК).

Загалом всі ці діти, більшу частину  часу займаються тим, що створюють рішення, які змінюють світ. Будемо сподіватися, що всі учасники фестивалю незабаром  прославлять Україну на світовому ринку виробництва роботів.

Навчальний робот-конструктор Makeblock mBot, який команда «Технолайф» отримала у подарунок від організаторів, передано до НВК «загальноосвітня школа І ступеня-гімназія» та стане першим кроком до роботобудівництва в нашому місті.

Шкурко Світлана, методист відділу освіти