Чимало абітурієнтів склали ЗНО і мають змогу вступити до вишів,  але,  що робити тим,  хто не  склав іспити? 

Сьогодні більшість абітурієнтів стурбовані цим питанням, але хвилюватися нема чого.  Бо на сьогоднішній день є можливість отримати вищу  освіту без атестата ЗНО.

Журналісти  Освітнього порталу «Педагогічна преса» дізнались які, на сьогодні, університети приймають абітурієнтів до себе на навчання. Перелік цих вузів виявився великим,  але наша команда знайшла два найкращі.

Варшавський університет менеджменту (Collegium Humanum w Warszawie)

Університет було засновано у 1995 році і на сьогодні він є одним із найкращих  ВНЗ Польщі, який готує бакалаврів та магістрів. Отримання вищої освіти ділиться на: очну та заочну. По закінченні навчання кожен студент отримує диплом, який відповідає всім стандартам ЄС.

Варшавський університет менеджменту –  є першим приватним університетом  у Польщі, який розпочав прийом студентів на навчання без вступних іспитів. З 2015 року потрібно лише пройти співбесіду. Представники Collegium Humanum наголошують, ця співбесіда проводиться виключно, щоб визначити прагнення майбутніх студентів.

Випускників цього вузу  можна зустріти в багатьох установах та приватних компаніях Польщі, Чехії, Німеччини та інших країн  ЄС. Чимало з них обіймають управлінські та інші виконавчі посади, або ж ті, хто  заснував свій власний бізнес. Випускники високо цінують якість знань та практики у Collegium Humanum, наголошуючи на  професіоналізмі викладачів, актуальності навчальних програм та отриманні навичок, які активно використовуюся ними  у професійній діяльності. Завдяки ґрунтовній підготовці та відповідності диплому вимогам ЄС більшість випускників цього університету легко знаходять роботу в інших країнах ЄС і не тільки.

 МІЖРЕГІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ 

 Ця академія  була заснована в 1989 році як недержавний вищий навчальний і науковий заклад. Цей Вуз  є найбільшим економіко-гуманітарним вищим навчальним закладом України, в цьому вузі  навчаються студенти з 39 країн світу за 20 спеціальностями та 109 спеціалізаціями.

 Окрім того, ця академія включає Президентський університет (у місті  Києві), Всеукраїнський університет ( існує вже понад 40 інститутів,  різних філій,  а також дочірніх структур у всіх регіонах України) та ще є Міжнародний відкритий університет (Інститут міжнародної освіти також знаходиться у місті  Києві, мережа центрів відкритої освіти МАУП за кордоном).

 Весь навчальний процес в Академії забезпечують більш ніж 2300 викладачів, 70% з яких є  – доктори та кандидати наук.

Уся територія Академії та гуртожитки мають розвинену інфраструктуру та мають розгорнуту бездротову мережу на відомій основі технології Wi-Fi, вона надає можливість та змогу використовувати  сучасні гаджети  в освіті.

Сьогодні МАУП серед більшості університетів країни є лідером у сфері недержавної освіти в Україні.  Академія  отримала ліцензію Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (Ліцензія АE № 458585 від 28.07.2014), а також змогу  надання освітніх послуг іноземним громадянам, та акредитована за IV (вищим) рівнем за всіма ліцензованими спеціальностями та  видає дипломи державного зразка.

 До речі,  МАУП включена до Світової бази даних про вищу освіту, що регулярно видається Міжнародною асоціацією університетів під егідою ЮНЕСКО.

 НАВЧАННЯ БЕЗ ЗНО

(СПІЛЬНА ПРОГРАМА) 

Найцікавіше Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує абітурієнтів на вступ без ЗНО  на спільну Польсько-Українську освітню програму Варшавського університету менеджменту (Варшава, Польща) та МАУП. Сертифікат ЗНО для вступу до ВУМ не потрібен! Зарахувують студентів які мають атестат про середню освіту , або диплому про вищу освіту (для магістрів) та за проходження співбесіди.

Коли вже студент закінчить перший курс ВУМ, він тоді  може обрати навчання на другому курсі в МАУП, або також  продовжити навчання до ступеню бакалавра/магістра в Польщі.

Навчання за такими напрямами:

 • Право (магістратура/бакалаврат)
 • Економіка (магістратура/бакалаврат)
 • Психологія (магістратура/бакалаврат)
 • Туризм (магістратура/бакалаврат)
 • Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (магістратура/бакалаврат)
 • Менеджмент (Економіка та управління бізнесом) (магістратура/бакалаврат)
 • Філологія (бакалаврат)
 • Інженерія програмного забезпечення (магістратура/бакалаврат)
 • Облік і оподаткування (магістратура/бакалаврат)
 • Фінанси, банківська справа та страхування (магістратура, бакалаврат)
 • Маркетинг (магістратура/бакалаврат)
 • Публічне управління та адміністрування (магістратура)

Сфера діяльності випускників цього навчального закладу може бути досить широкою: від банківських і фінансових організацій до великих і середніх фірм та підприємств на ринку Європи.

Андрій Шадчинєв для Освітнього порталу «Педагогічна преса»

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.