Школяре, дякуй рибі за буквар -Прийом добавок з Омега-3 жирними кислотами допомагає дітям поліпшити навички читання. Такого висновку дійшли експерти з Оксфордского університету (Велика Британія).

У проведеному експерименті взяли участь 362 дитини  7 – 9 років. Щодня протягом 16 тижнів вони одержували добавки, що містять 600 мг омега-3 жирних кислот. З’ясувалося, що діти з поганими навичками читання наздогнали своїх однолітків швидше, ніж група, що одержувала плацебо. За 3 тижні їхні показники читання покращилися на 20 %.

Автори дослідження відзначають, що харчові добавки з омега-3 позитивно впливали на функції мозку дітей. Їхні батьки також відзначили, що за час прийому жирних кислот у дітей поліпшилася поведінка.

Як повідомлялося раніше, активне користування сучасними технічними засобами веде до інтелектуальної деградації. Численні дослідження доводять, що інтернет отупляє і навіть може спричинити депресію і психологічні розлади. Відомо, що користувачі смартфонів в очікуванні дзвінка відчувають фантомні вібрації, думаючи, що їм хтось дзвонить або надійшло повідомлення.

За матеріалами сайту Наголос

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *