У Чернігові 1 липня відкрилась літературна школа “Цвіт папороті”, у якій навчатимуться слухачі з різних регіонів України. 

“Для навчання у школі зареєструвалося 35 слухачів із Чернігова та Чернігівської області, Києва, Львова, Рівненщини. Наймолодшому з них – 13 років, найстаршому – близько 75-ти. Вчитимуться як ті, хто тільки пробує себе в літературній творчості, так і люди, які вже мають свої книжки і є переможцями конкурсів, – розповідає автор ідеї та координатор проєкту Людмила Зіневич.

У Чернігові відкрилась літературна школа "Цвіт папороті" - 1561997519 699

За словами Зіневич, навчати охочих літературній майстерності будуть відомі письменники і поети, літературознавці, видавці, які будуть ділитися своїм досвідом та вміннями. У їх числі, зокрема, Галина Пагутяк, Ірина Старовойт, Володимир Даниленко, Валентина Мастєрова та інші знані постаті.

“Головна мета школи – розбудити так званий ген творчості та підвищити рівень літературної майстерності, занурити у середовище письменників”, – зауважила організатор школи.

У Чернігові відкрилась літературна школа "Цвіт папороті" - 1561997520 750

Навчання триватиме з 1 по 8 липня на базі навчально-методичного центру та міської бібліотеки імені М. Коцюбинського. Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.