Про це Лілія Гриневич розповіла в інтерв’ю “Високому Замку”. Вона вважає ганебним явищем те, що вчитель не дає належної інформації на уроці, аби діти приходили до нього на індивідуальні платні заняття.

Іноді вчитель не працює як належить на уроці, аби діти приходили до нього на індивідуальні платні заняття. Це ганебне явище! Ми підготували листи Міністерства освіти і розіслали їх по школах. Це непедагогічно і це порушення. Тобто вчитель, який безпосередньо навчає дитину в школі, не може бути репетитором — це конфлікт інтересів. Але школа має право надавати легальні платні освітні послуги. Серед них — індивідуальне навчання з дітьми. Це обліковується як урок. З батьками укладається договір про надання платних освітніх послуг. Але маємо досвід дітей, які мають дуже високі результати ЗНО, і вони не мали репетиторів. Все залежить від школи, середовища і від наполегливості самої дитини“,- зазначила пані міністерка.

8 коментар до “Учитель, який навчає дитину в школі, не може бути репетитором ”
 1. Шановні депутати України своїх дітей повідправляли навчаться в інші країни, а тут своєю корупцією сіють “дибілізм”!!! Відправте краще цих вчителів в сусідні країни на навчання, а діти хай дистанційно навчаються))) Ви уявіть собі вчителя, який Україну в Америці шукає))) Це просто “шок”))) То про яку освіту ми можемо взагалі говорить??? Освіта в Україні на даний момент – це ГАНЬБА))

 2. Пані Гриневич, майте мужність – напишіть заяву на звільнення. За весь час роботи в міністерстві ви не можете надати підручники для учнів, які б відповідали програмам! Інформатика у 6-8 класах має викладатися по новій програмі, підручники лише із старої залишились. Лише в цьому році прийшли на 5 клас (у кінці навчального року, діти були в “захваті”). 6-7-8 класи будуть вчиться по папірцях із Інтернету і конспектах? У 21 столітті? А, і ще. Репетиторством не займаюсь. Готую до олімпіад учнів на волонтерських основах.

 3. Жахлива думка про вчителів. Як ви можете так вчителів ображати. Чи ви забули що теж вчитель.

 4. Тобто, додатковий заробіток для якогось погано працюючого вчителя – це аморально, а те саме для школи (додатковий заробіток для погано працюючої групи вчителів) – це вже нормально?
  Якщо красти одноосібно – це злочин, то чому красти разом з кимось – вже начебто ні?
  Якась дивна логіка…

  Як на мене – це боротьба за місце на ринку освініх послуг.
  Нічого особистого (просто бізнес).

 5. Про це треба розповісти викладачам Кловського ліцею, які майже всі (за виключенням хіба що викладача з фізкультури) займаються репетиторством прямо в класах ліцею одразу після закінчення занять. На мою думку це посадовий злочин, адже як після цього викладач може оцінити знання дитини, яка не ходить до неї на додаткові заняття за гроші? Ясно, що ця дитина завжди отримає оцінку нижчу, ніж та, яка платить гроші, навіть якщо знає матеріал краще.
  Хочеш підробляти репетиторством, роби це не в школі і не з своїми учнями.

 6. Якби нешановна пані міністерка була б грамотною людиною, то свою реформу освіти вона почала би не з недолугої НУШ (де, до речі, відмиваються мільярди), а з того, що потрібно було би сісти за стіл з вчителями, які працюють в школі 15-20 років (а не з професорами-плагіаторами, які в школі на порозі і однією ногою не стояли), взяти в руки: перше – підручники з шкільних предметів, друге – навчальні програми з тих же предметів, і третє – програму ЗНО для тих же предметів, і звести ці три фактори до спільного знаменника. Отоді проблема репетиторства зникла би сама собою і тоді і вчителі і батьки і учні дійсно були би вдячні. А зараз в одній лише Польщі навчається близько 40 000 українських студентів. Хочеться запитати в нешановної пані гриневич – то які ж недолугі, некомпетентні, нетактовні вчителі навчили цих дітей? І що вона сама на своїй посаді зробила, щоб ці діти в свій час залишилися вчитися в Україні? Може потрібно менше по каналах бігати, а інколи на роботу в міністерство приходити?

 7. Це чудо абсолютно відірване від того ,що саме натворило в освіті. Вчителю просто не дають робити свою роботу.Кожен день якісь співи,танці,джури,конкурси,квни,і т.д.Уроків як таких практично немає. Вчителя витягують на 2 тижні на непотрібні курси,нескінченні наради після роботи.Що батьки мають ризикувати майбутнім своїх дітей?Нехай придивиться краще до викладання у вузах,де нічого не вчать,а тільки чекають сесії-аби бабло зібрати.

 8. Была у нас такая, куч….рова, оценки ставила в зависимости от торг, ходят к ней на доп. Уроки или нет. Пока родители сами не поняли в чем дело. Одному мальчику, после того, как он ей сказала, что ж она на уроке так не объясрняет, ответила – буду я за зарплату так объяснять. Тварь. Мы тогда потребовали сменить учителя. Успешно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *