У ХНЕУ ім. С. Кузнеця стартував проект «Економічна абетка», в рамках якого буде створено серію мультфільмів, героями яких будуть кумедні мультиплікаційні персонажі, які простими словами та діями розкажуть про складні економічні закони та поняття, та навчать школярів бути економічно обізнаними. Відео матеріали будуть доступні на youtube каналі університету у вересні цього року.

Перший підготовлений  мультиплікаційний фільм  «Про податки», вже сьогодні, можна переглянути

Проект присвячений року французької мови в Україні, часткове фінансування автори проекту отримують за результатами перемоги у гранті від організації Університетської агенції франкомовних країн (Agence universitaire de la Francophonie (AUF)). 

ХНЕУ ім. С. Кузнеця є флагманом у співробітництві з Францією в розвитку економічної освіти, в університеті працюють 3  програми подвійних дипломів з університетом Ліон-2 ім. братів Люмьер та Університетом Монпельє (Франція), реалізується ряд проектів мобільності студентів у рамках грантів, викладачі з французьких університетів викладають у ХНЕУ ім. С. Кузнеця, та проводять спільні дослідження.