Спортивна гордість нобелівського вишу - pauerliftyng e1380730302651Двоє студентів Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля повернулись з чемпіонату Європи з пауерліфтингу переможцями. Майбутні правники Юхим Волошин і Станіслав Чигиринський виграли перші місця одразу в 2-х номінаціях.

Юхим узяв «золото» – у ваговій категорії 165 кг та «абсолюті». А також «срібло» у відкритій категорії. Станіслав піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу в номінації «в екіпіровці» та «присідання в екіпіровці». Студентам присвоєне звання майстрів спорту України міжнародного класу.

Нагадаємо, що пауерліфтинг – це силове триборство. Спортсмени змагаються у жимі штанги лежачи, присіданні зі снарядом на плечах і становою тягою штанги.

Хлопці не єдині чемпіони у ВНЗ. У вересні на міжнародному турнірі з дзюдо, що проходив у Кременчуці, переміг Тимур Савлохов. Майбутній міжнародний економіст виконав норматив майстра спорту. А «фінансист» Олег Логвіненко посів друге місце у Відкритому кубку України з жиму лежачи серед юнаків.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *