Нещодавно на базі Львівського відділення №2 ПАТ «Ідея Банк»  викладач Львівського кооперативного коледжу економіки і права Михайло Голубка провів заняття з навчальної практики «Вступ до фаху» .

Метою практичного заняття було формування у студентів системи знань щодо сутності й організації професійної підготовки фахівців у сфері фінансів, банківської справи та страхування з урахуванням світових освітніх тенденцій, розширення інформованості студентів щодо їх майбутньої професії, ознайомлення з фінансово-кредитною установою та з обраною спеціальністю.

На заняття завітала і начальник Львівського відділення №2 ПАТ «Ідея Банк» Тетяна Драчук.

Студенти активно брали участь в обговоренні теми, наводили приклади з життя, мали змогу не лише послухати інформацію про особливості банківської діяльності та вимоги до співробітників від майбутніх роботодавців, але й отримати практичні навики роботи на робочих місцях.

Навчальна практика студентів ЛККЕіП у "Ідея Банк" - IMG 20190904 110153 1

Викладач та студенти щиро вдячні керівництву Львівського відділення №2 ПАТ «Ідея Банк» за можливість проведення змістовного та цікавого  заняття з навчальної практики та нові практичні знання на базі фінансової установи.

За інформацією прес-служби ЛККЕіП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *