Близько третини українських підлітків ставали жертвами цькування в інтернеті. Це дані опитування Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), в якому взяли участь більше 170 тисяч людей від 13 до 24 років із 30 країн світу.

В Україні долучилися до опитування 6791 респондент через SMS та сервіси миттєвих повідомлень.

«В Україні 29% опитаних підлітків були жертвами онлайн-булінгу, а 16% були змушені пропускати через це шкільні заняття», – йдеться у звіті ЮНІСЕФ.

Більшість опитаних зазначають, що кібербулінг найбільш поширений у соціальних мережах, зокрема у Facebook, Instagram, Snapchat і Twitter.

Генрієтта Фор, виконавча директорка ЮНІСЕФ, наголошує, що варто враховувати – булінг не закінчується після навчання в школі, а у житті молоді трапляється і офлайн, і онлайн.

Більше половини українців, вважає, що вирішувати проблему кібербулінгу має молодь. Відповідальність на державні органи покладає кожен п’ятий підліток в Україні. Ще частина вважає, що необхідно залучати школу, а 12% проголосували за залучення інтернет-провайдерів.

За результатами опитування 59% повідомили, що знають про існування груп для школярів у мережі, де вони діляться інформацією про однокласників з метою цькування. 

Дослідження ЮНІСЕФ про кібербулінг - 1568969056 info 2

За матеріалами UNICEF in Ukraine 020 вересня 2019

Один коментар до “Дослідження ЮНІСЕФ про кібербулінг”
  1. Ніхто за це відповідати не буде тому, що це не місцеве, не лише українське явище, це наслідок “розвитку” суспільства від соціального – “людина людині друг, товарищ і брат”, а до “демократичного” – Хомо хоміні – лупус етс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *