Днями у Києві представлять медіа-арт виставку ARTEFACT: Chernobyl 33. Інформує Вечірній Київ.

Вперше в Україні буде презентовано 7 міжнародних та понад 12 українських експонатів медіа-арт художників, що працюють з сучасними технології медіа-арту, VR та AR-технологій, параметричною архітектурою, лазерними та проєкторними інсталяціями. Музику зі звуків Чорнобиля для одного з експонатів створив Dub FX – всесвітньо відомий бітбоксер та хедлайнер Atlas Weekend. 

На Річковому вокзалі відкриється портал у Чорнобиль
Цього тижня у столиці відкриється портал у Чорнобиль - 5d88799047782

Головне завдання ARTEFACT: Chernobyl 33 – мовою сучасного мистецтва, розповісти про інформаційну трагедію Чорнобильської катастрофи та переосмислити її роль у житті кожного та в минулому української нації: «Ми – не жертви, ми – герої, які пережили катастрофу і стали щитом для всієї Європи».

 Щоб донести таку складну ідею, ми використовували яскраву, вражаючу, і в той же час зрозумілу і доступну мову  мову сучасного мистецтва і новітніх технологій. ARTEFACT: Chernobyl 33  це захоплюючий інтерактив з глядачем, де арт-об’єкти вражають не тільки візуально, а й своїм смисловим навантаженням, – каже куратор Юрій Лех.

На виставці відвідувачі побачать 7 робіт міжнародних артистів і більше 12 українських, а також щоденну програму за участю електронних музикантів і перформерів.
ARTEFACT: Chernobyl 33 – не має вікових обмежень: тут буде цікаво і дорослим, і дітям. Це пізнавальний і захоплюючий проєкт, який дозволяє відвідувачам стати безпосереднім учасником дійства. Саме тому виставка ARTEFACT: Chernobyl 33 – свого роду віртуальний портал в Чорнобиль, де в ролі машини часу – нові технології та арт. 


Ознайомитися з повним розкладом ARTEFACT: Chernobyl 33 можна на офіційній сторінці виставки.

ARTEFACT: Chernobyl 33 
Коли: 
27 вересня – 6 жовтня, 11:00 – 21:00.
Де: Річковий вокзал, Поштова площа, 3.
Вхід вільний.
Запис на безкоштовні екскурсії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *