Софія Мікадзе виросла в небагатій родині в Україні й змогла виїхати вчитися до США. Мрію жити і працювати у Вашингтоні дівчина почала реалізовувати ще в школі.

Зараз 19-річна українка – студентка приватного коледжу в Сполучених штатах Episcopal Higher School. Але шлях до мрії був нелегким, повідомляє  UATV .

Софія почала підготовку з пошуку грантів, які повністю покрили б усі витрати на навчання. Крім того, вона посилено займалася англійською мовою і паралельно збирала всі необхідні документи. Через півроку дівчині надійшла відповідь, що вона вступила.

Українська студентка американського коледжу розповіла, чим відрізняється освіта - Sofyya Mykadze Amerykanskaya mechta

“Вона прийшла в абсолютно новий клас, у новий колектив, в якому раніше не вчилася, і водночас була абсолютно спокійною. Прекрасна учениця – весела, дружня, легко йде на контакт”, – розповів викладач німецької мови Episcopal Higher School Річард Діксон.

Тиждень у Софії розписаний похвилинно: уроки, додаткові гуртки і заняття спортом. Все це передбачено навчальною програмою. Предмети студенти обирають самостійно, з обов’язкових – лише англійська мова.

Українська студентка американського коледжу розповіла, чим відрізняється освіта - Sofyya Mykadze Amerykanskaya mechta 3

“Ось що дійсно тут добре – це свобода вибору, що стосується уроків, які хочеш вивчати у цьому році. Я вирішила обрати економіку, політику, статистику, німецький, хор і музичну теорію”, – зазначає Софія.

Студенти з України більш ерудовані, розповідає дівчина. Адже 23 обов’язкових предмети в українських школах сприяють всебічному розвитку й дають хороший рівень знань із базових наук. Потім їх можна розвивати і в американському коледжі.

Українська студентка американського коледжу розповіла, чим відрізняється освіта - Sofyya Mykadze Amerykanskaya mechta 4

В Episcopal Higher School близько половини студентів – іноземці. Навчання, проживання, харчування та навіть дозвілля покриває грант. Тут Софія навчається вже другий рік. У США іноземці традиційно здобувають освіту в коледжі протягом двох років, а потім можуть подавати документи до вищого навчального закладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *