У Житомирі 2 жовтня презентували оновлені склади волейбольних команд «Житичі-ЖНАЕУ» та «Полісся-ЖДУ» – учасників Суперліги України.

У заході взяли участь голова обласної ради, голова обласної федерації волейболу Володимир Ширма, заступники голови обласної ради Сергій Крамаренко та Максим Вілівчук,   начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь та ін.

Відкриваючи презентацію, голова обласної ради Володимир Ширма зазначив, що це вперше в історії області, коли Житомирщина представлена у волейбольній суперлізі України, та ще й не однією, а двома командами.

Оновлено склад волейбольної команди «Житичі-ЖНАЕУ» - 02 1

«Коли мене лише обрали головою обласної федерації волейболу, ми поставили завдання – відродити волейбол в області і повернути Житомирщині волейбольну славу. Але ніхто з нас навіть не думав, що це станеться так швидко – лише за пару років волейбол області піднявся на найвищі сходинки турнірної таблиці. За цей час було утворено жіночу та чоловічу команди, які стрімко включилися у волейбольну гонку і в найкоротші терміни досягли Суперліги. Це значний прорив. Зараз необхідно не лише втриматися на цьому рівні, а й прориватися ще далі. Більше того, ще три наші житомирські команди представлятимуть область у першій та другій лігах Чемпіонату України з волейболу. Тому вважаю, що поступово ми все ж такі досягаємо нашої мети і відроджуємо волейбол. За ці три роки ми, фактично, побудували фундамент для майбутньої команди волейбольних майстрів Житомирщини», – сказав Володимир Ширма і подякував усім, хто у будь-який спосіб допомагає розвивати волейбол в нашій області.

Оновлено склад волейбольної команди «Житичі-ЖНАЕУ» - 01 1

Отож, на урочистому заході загалу були представлені три команди – дві чоловічих та одна жіноча, які гратимуть у першій та другій лігах Чемпіонату України з волейболу:  

Волейбольний клуб «ЖИТИЧІ-ЖНАЕУ» – команда заснована у 2017 році, чемпіони України з волейболу серед жіночих команд Першої ліги сезону 2017-2018 рр., чемпіони України з волейболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2018-2019 рр., учасники Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги сезону 2019-2020 рр., учасники Кубку України сезону 2019-2020 рр., переможці турніру з волейболу на «Кубок Свободи» у місті Чернівці 2018 року.

Оновлено склад волейбольної команди «Житичі-ЖНАЕУ» - 71401654 2652919101406932 1016462692736565248 n 1

Тренер команди – Сергій Терейковський.

Володимир Мірчев – капітан команди, догравальник;

Дмитро Кузьменко – ліберо;

Артем Омельченко – центральний блокуючий;

Микола Рудницький – центральний блокуючий;

Олег Антонюк – зв’язуючий;

Микита Лубан – догравальник;

Микола Куранов – зв’язуючий;

Роман Калатинець – зв’язуючий;

Олексій Петращук – догравальник;

Олександр Наложний – догравальник;

Володимир Остапенко – центральний блокуючий;

Анатолій Хваста – ліберо;

Артур Гандзій – діагональний;

Андрій Тупчій – діагональний.

Під час заходу Володимир Ширма відзначив кращих представників галузі та осіб, що надавали підтримку розвитку волейболу на Житомирщині. Зокрема, ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан був нагороджений подякою за вагомий внесок в розвиток волейболу на Житомирщині, пропаганду здорового способу життя, активну участь в організації та проведенні фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових заходів серед професійних команд та студентської молоді.

Оновлено склад волейбольної команди «Житичі-ЖНАЕУ» - 15 1

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету