Нещодавно на базі Бериславського медичного  коледжу відбулося планове засідання Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Херсонської області. Разом із керівниками працювали заступники директорів з навчальної роботи. В роботі засідання взяла участь начальник відділу професійної освіти та управління персоналом Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації О.Мочалюк.

Під час доповіді О. Мочалюк було проаналізовано виконання державного та регіонального замовлення на підготовку фахівців закладами ФПО у 2019 р.

Голова ради О. Яковенко повідомив про правові, організаційні, фінансові засади функціонування технікумів і коледжів у системі фахової передвищої освіти та шляхи проведення роз’яснювальної та інформаційної роботи в суспільстві (в тому числі в засобах масової інформації) щодо системи фахової передвищої освіти.

Заступник директора з навчальної роботи Херсонського політехнічного коледжу Н. Ротань розповіла присутнім про особливості проведення  атестації у формі ЗНО для здобувачів вищої  освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти в закладах ФПО, ознайомила з основними новаціями, щодо Умов прийому у 2020 році до закладів ФПО. В ході доповіді Н. Ротань повідомила керівників закладів ФПО про необхідність оформлення ліцензій на підготовку фахових молодших бакалаврів у сфері фахової передвищої освіти до 31 грудня 2019 року.

  Після засідання для учасників заходу була проведена екскурсія по науково-практичному центру коледжу на базі Бериславської клінічної лікарні.

Інформація Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *