У ХНЕУ ім. С. Кузнеця створено серію «Економічних мультфільмів» французькою мовою присвячених року французької мови в Україні та розпочато набір до осінньої франкомовної школи.

В рамках проекту «Економічна абетка», який є переможцем конкурсу  на отримання гранту від Agence universitaire de la Francophonie (AUF) (Університетської агенції франкомовних країн) створено серію франкомовних економічних мультфільмів, в яких кумедні мультиплікаційні персонажі простими словами та діями розказують про складні економічні закони та поняття, а також навчать школярів бути фінансово грамотними та економічно обізнаними.

«Економічні мультфільми» розміщено на youtube каналі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, які можуть використовувати школи у якості інформаційних та розважальних матеріалів при проведенні навчальних заходів: https://www.youtube.com/playlist?list=PLuGXeWJUM9xLtAh9Nn8euXMH-a05WwTOW

Цей проект реалізується в рамках проведення року французької мови в Україні, часткове фінансування автори проекту отримують за результатами перемоги у гранті від організації (Agence universitaire de la Francophonie (AUF)).  

У ХНЕУ ім. С. Кузнеця створено серію «Економічних мультфільмів» французькою мовою та розпочато набір до осінньої школи - france

Відкрито набір до осінньої франкомовної школи «?cole d’automne francophone», яка пройде у ХНЕУ ім. Семена Кузнеця на осінніх канікулах з 28-31 жовтня 2019 року.

 Програма школи передбачає занурення у мовне середовище та активне вивчення основ економіки за допомогою створених економічних мультфільмів «Економічної абетки», а також проведенні ділових ігор та тренінгів з викладачами ХНЕУ ім. С. Кузнеця та французькими викладачами з університету Ліон-2 ім. братів Люмьер.

Участь у осінньої франкомовної школи «?cole d’automne francophone» є безкоштовною, реєстрація: https://forms.gle/tYsAMY2Lz2qiafrSA Кількість місць обмежно. 

ХНЕУ ім. С. Кузнеця є флагманом у співробітництві з Францією, наразі в університеті працюють 3  програми подвійних дипломів з університетом Ліон-2 ім. братів Люмьер та Університетом Монпельє (Франція), реалізується ряд проектів мобільності студентів в рамках грантів, викладачі з французьких університетів викладають у ХНЕУ ім. С. Кузнеця та ведуться спільні дослідження.