Студентське життя в Уманському національному університеті садівництва вирує. Тож молодь завзято змагається за звання кращого на улюбленому факультеті, аби потім гідно презентувати свої здібності та таланти і здобути омріяний титул «Студентський лідер Уманського НУС».

Інтелектуально-розважальні заходи «Студентський лідер» відбулися на кожному з шести факультетів університету. Під час заходу молодь вразила присутніх своїми талантами, виваженими відповідями на каверзні питання та відповідальним ставленням до конкурсної програми.

Яскраві, молоді, розумні, впевнені, амбітні – саме так можна сказати про новообраних у нелегкій і справедливій боротьбі студентських лідерів факультетів Уманського НУС.

В Уманському НУС студенти факультетів обрали своїх лідерів - 1200x800 20.95f В Уманському НУС студенти факультетів обрали своїх лідерів - 1200x800 dsc 0214.95f В Уманському НУС студенти факультетів обрали своїх лідерів - 1200x800 img 7337.95f В Уманському НУС студенти факультетів обрали своїх лідерів - foto 20

За матеріалами Прес-центру Уманського НУС

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *