Після відновлення звичного навчального процесу школам буде наданий час для діагностики, як школяри засвоїли навчальний матеріал під час дистанційного навчання.

Про це у програмі «Сніданок з 1+1» сказала в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

За її словами, дистанційне навчання в школах відбувається дуже по-різному.

«Ми розуміємо що тут не може бути уніфікованих підходів і єдиних вимог. Тому що учителі працюють з дому», – сказала Мандзій.

Вона також зазначила, що вдома у вчителів та дітей не завжди є якісний доступ до Інтернету, через що не всі мають можливість бути долучені до дистанційного навчання.

Зважаючи на це, Міністерство освіти надасть час школам для того, щоб зрозуміти, як діти опанували матеріал. Це може відбутись у червні або у вересні, залежно від того коли діти зможуть повернутись за парти.

«Сприйняття матеріалу у школі і дистанційно відрізняється. Тому треба дати можливість вчителям, щоб вони з’ясували, як засвоїли матеріал діти, чи все зрозуміли», – сказала сказала в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Якість дистанційного навчання перевірять в школах після карантину”
  1. Ну що можна засвоїти, коли кругом стресова ситуація. Люди добрі, дайте спокій дітям та вчителям. Діти мають більше часу для творчості. Нехай читають, пишуть, малюють та співають. А ще — більше спілкуються між собою, готують їсти та сплять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *