Учителі, які не будуть задіяні у процесі видачі документів про освіту випускникам шкіл, зможуть піти у відпустку за звичайним графіком.

Про це, під час участі в Онлайн конференції «EdCamp 2020», сказала в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

За її словами, вчителі зможуть вийти у відпустки після оформлення усієї необхідної документації, що пов’язана із традиційним завершенням навчального року.

«Зараз важко прогнозувати ситуацію, але якщо ми говоримо про те, що навчальний рік завершиться у традиційні дати, то учителі які не задіяні у видачі документів випускникам, можуть йти у відпустку після того, як оформлять необхідні документи, проведуть річне оцінювання учнів, закінчать оформлення шкільної документації», – сказала Мандзій.

Разом з тим вона наголосила, що учителі які братимуть участь у видачі випускникам документів про освіту мають пов’язати ці процеси: процес відпустки і процес оформлення документів випускникам.

Вона повідомила, що учителі зможуть оформити відпустки у межах структури навчального року, яка була затверджена кожною школою.

«Відпустки будуть точно», – наголосила в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

5 коментар до “Вчителі підуть у відпустку після оформлення документації на кінець року”
  1. Скажіть будь – ласка чи будуть перевіряти роботу вчителів. Дистанційне навчання, я як вчитель з головою в інтернеті, онлайн- тести, відео- уроки, немає часу на сім’ю, на себе…але є багато вчителів які не роблять цього. Чи справедливо це? Адміністрація школи, прикриває таких вчителів, а ті хто працює, навантажують ще більше. При цьому роздають категорії та звання для таких ледарів- вчителів…які навіть не знають як ПК вімкнути…Чи плануєте переглянути вимоги та критерії стосовно категорій? Бо все залежить від суб’єктивного бачення адміністрації, рно…ніхто не дивиться на досягнення, дивляться тільки на стаж….Бо молодому вчителю важко прорватися, а досягнення та робота може бути значно високого рівня, ніж у тих у кого 30 років і більше. Я не хочу нікого образити, це реалії в яких я працюю…

    1. Обідно? Доки ж будемо один одного здавати? Вам ваше заплатили? Чого ж Ви в чужі вікна заглядаєте?! Мою доньку вчителька мови навчає по телефону. Просто . Без технологій. Але я задоволена. Бо дитина навчена вчитися. А толку з того , що дитя послухає ваш ” оснащений” урок , позіхаючи і чекаючи, коли буде йому кінець. Не хваліть себе. Хай про вас люди скажуть. Отоді буде правильно.

    2. Попрацюйте, шановна вчителько, над своєю грамотністю! Бо таке уявлення, що ви далекі від освіти, вибачте.

    3. Странная школа.это из ваших слов.думаю, что вы преувеличиваете.как без компьютера и т.д.урок может быть с технологиями, а может без.зависит от темы ,и ещё от многих факторов.не завидуйте опытному учителю.поучитесь у него.учитель-это артист.можно привлечь массу ,,тарандаек,,.и все равно не достучаться.должна быть связь,прежде всего.желание научить,чувство,как реагирует ,понимает класс.тогда технологии эффективны.если есть единение. В противном случае результата нет.не хочу обидеть.овладевают всем сейчас все. В том числе и пожилые педагоги.давно прошли курсы,научились всему.сейчас многое иначе.и все все используют.не черните коллег,а перенимайте опыт.

    4. Ну когда же педколлектив перестанет напоминать кубло змей. Вы же педагог, по идее, интеллигентная женщина, а ведете себя, как Павлик Морозов. Вы делаете свою работу сами? Вас никто не заставляет под пистолетом? Или ждете оваций и наград? Не ждите. Их не будет. А вообще, мне жаль ваших коллег. Они знают, как вы их поливаете грязью?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *