Батьки обурені новою секс-енциклопедією для дітей - 13.09 энциклопедия о сексеДо книгарень Свердловської області надійшла ілюстрована енциклопедія про секс для дітей 8 – 11 років. У посібнику автори не соромилися називати речі своїми іменами і малювати картинки того, “чим займаються дорослі”. Енциклопедія обурила батьків, вони звернулися до прокуратури. Скандал вийшов гучним, на нього звернув увагу і вповноважений з прав дітей Павло Астахов.

“У книзі навчають, як треба займатися сексом. Причому стать партнера абсолютно не важлива! Ми вважаємо, що така відверта література не дає ніякої користі, а лише розбещує школярів!” – цитує президента батьківського комітету Євгена Жабреева Life News.

Авторка книги Валерія Фадєєва вирішила, що дітей 8 – 11 років потрібно ознайомити з тим, що таке гомосексуалізм, мастурбація, які є ерогенні зони на тілі жінки і що таке глибокий петинг. Деякі уривки з книги нагадують скоріше посібник зі спокуси, ніж дитячу літературу. Не менш відверті в цій книзі й ілюстрації до тексту.

Тетяна Цюцкая, директор книжкового магазину, де виявили скандальний посібник, спробувала виправдатися перед батьками: “Ці книги надійшли до нас давно. А ми не можемо перевірити все, що надходить до нас на реалізацію. Але я поговорю з керівництвом, і ці книги знімуть з продажу “.

“Дітям таке не потрібно”, – переконаний Астахов. “Прокуратура Свердловської області має дати оцінку діям книговидавців та книготорговців, які допустили вільний продаж сексуального посібника для дітей”, – прокоментував ситуацію з енциклопедією Павло Астахов у своєму Twitter.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Батьки обурені новою секс-енциклопедією для дітей”
  1. Странно…берутся объяснить происхождение детей, а пол партнеров неважен. Нелогично.
    С другой стороны,дети имеют приблизительную информацию уже в младших классах, и её необходимо направлять в правильное русло. Именно ПРАВИЛЬНОЕ !!! Не хотелось бы, чтоб мой сын поставил меня перед фактом, что у него жена Степан. Или, боже упаси, муж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *