Міносвіти дозволило вступати одразу на 2 курс - pryimalna komisiyaМіністерство освіти і науки України внесло зміни до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2013.

Відтепер передбачено прийом на другий курс вступників, які здобули повну загальну середню освіту (випускники 11 класів).

Прийом здійснюється на вакантні місця ліцензованого обсягу відповідного напряму підготовки (спеціальності) на конкурсній основі. Такі вступники мають подати заяви про участь у конкурсному відборі на навчання у строки, визначені Правилами прийому до вищого навчального закладу.

Порядок прийому заяв та документів для участі в конкурсному відборі до вищого навчального закладу, реєстрацію їх у ЄДЕБО врегульовано розділом VI Умов прийому.  Міносвіти дозволило вступати одразу на 2 курс - trans

Доповнення також дають можливість прийому на навчання осіб, які вже здобули вищу освіту певного освітньо-кваліфікаційного рівня за певним напрямом підготовки (спеціальністю), для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста або бакалавра за іншим напрямом підготовки (спеціальністю) у межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідного напряму підготовки (спеціальності). Для цього вищий навчальний заклад, з урахуванням Умов прийому, розробляє і затверджує порядок конкурсного відбору і зарахування таких категорій осіб і відображає його у Правилах прийому до вищого навчального закладу.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *