0 652
Стартували уроки для 1-4 класів в межах Всеукраїнської школи онлайн 28 Квітня, 2020 Педагогічна Преса

Сьогодні, в межах Всеукраїнської школи онлайн розпочинається трансляція уроків для початкової школи – відтепер проєкт покриває всі класи.

Тут можна переглянути уроки абсолютно для кожного класу. Для зручності користувачів там працюють окремі списки відтворення. Також оприлюднено чіткий розклад, за яким займатимуться діти початкової школи впродовж наступних 5 тижнів.

Розклад занять для 1-4 класу:

Нагадуємо, що для учнів, які мають проблеми з підключенням до Інтернету, всі уроки також транслюватимуться українськими телеканалами. Так, за класами закріплено такі телеканали:

1 клас –  Піксель
2 клас – UA:Перший
3 клас – UA:Культура
4 клас – ПлюсПлюс
5 клас – ПлюсПлюс та 112 Україна?
6 клас – ZOOM та News One?
7 клас – 5 канал та ZIK?
8 клас – Індиго та УНІАН?
9 клас – Рада та UA:Культура?
10 клас – UA:Перший?
11 клас – М1

Уроки для початкової школи транслюються з 9 години ранку у вівторок та четвер, а для 5-11 класів з 10:00, з понеділка до п’ятниці.

Також на YouTube МОН, окрім субтитрів, почав з’являтися переклад жестовою мовою для уроків. Поступово такий супровід матимуть усі уроки каналу. 

Нагадуємо, що програма уроків початкової школи розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва. 

Кожен урок триватиме 15 хвилин, що є оптимальним для занять дітей цієї вікової категорії у форматі теле- та онлайн-лекцій. 

Основна мета проєкту – допомогти дітям початкової школи, які не мають сучасних девайсів, засобів зв’язку (підключення до інтернету), підтримки дорослих,  вчитися дистанційно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *