Google відкриє безкоштовний доступ до корпоративного сервісу відеоконференцій Google Meet для всіх користувачів.

Про це повідомляється в блозі компанії.

Раніше створювати дзвінки могли тільки користувачі платних тарифів G Suite. Тепер звичайний аккаунт Google можна буде використовувати для створення власних конференцій до 100 учасників і для підключення до чужих.

Час одного дзвінка обмежений 60 хвилинами, але в Google відзначили, що ліміт не діятиме до 30 вересня.

Аналог Zoom від Google - Google Hangouts Meet

Безкоштовний доступ до Google Meet буде надано з наступного тижня. Вже зараз користувачі можуть залишити заявку на сайті Google, щоб отримати повідомлення, коли сервіс стане для них доступним.

“Із січня ми спостерігаємо зростання пікових показників денного використання Meet у 30 разів. Станом на цей місяць на базі Meet щодня проводять 3 мільярди хвилин відеозустрічей і додаються приблизно 3 мільйони нових користувачів. А станом на минулий тиждень щоденна кількість учасників зустрічей Meet перевищила 100 мільйонів “, – повідомили в компанії.

У Google підкреслили, що Відеозустрічі Meet шифруються при передаванні сигналу. Усі записи, що зберігаються на Google Диску, також зашифровані.

На десктопах Meet працює без додаткових програм і плагінів – сервіс доступний прямо в Chrome та інших популярних браузерах. Для використання Meet на мобільних пристроях слід установити додаток Google Meet з Apple App Store або Google Play Store.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Аналог Zoom від Google”
  1. Цікаво, чи буде можливість ділитися на мікрогрупи, записувати відео, транслювати зустріч у мережу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *