На цю можливість вказують результати дослідження, проведеного науковцями Ольстерського університету. Зокрема, автори роботи стверджують, що час, проведений на сайтах соціальних мереж, шкодить іншим видам діяльності, наприклад — фізкультурі і спорту.

Від використання соціальних мереж товстішають? -Дослідження впливу соцмереж на фізичну форму, участь в якому взяли 350 студентів північноірландського університету, було опубліковано на недавній щорічній конференції Британського психологічного товариства.

Студентам було запропоновано пройти онлайн-опитування, в якому замірялася активність у соціальних мережах і фізична активність. Як з’ясувалося, переважна більшість респондентів проводить у різних мережах (в основному, в Facebook і Twitter) близько однієї години щодня.

При цьому свою фізичну активність трохи більше половини студентів охарактеризували як «помірну», третина — як «високу», а 12,7 % — як «низьку». У командних видах спорту участь бере близько чверті студентів.

Аналіз результатів опитування показав наявність негативної кореляції між часом, проведеним на сайтах соціальних мереж і рівнем фізичної активності протягом останнього тижня перед опитуванням. Шанувальники Facebook також виявилися більшими індивідуалістами — рідше грали в командні види спорту.

Як вважають автори дослідження, час — обмежений ресурс, тому ті, хто витрачає його на відвідування соціальних мереж, мають менше можливостей займатися іншими видами діяльності, зокрема — спортом. Втім, результати дослідження не достатньо достовірні для того, щоб дати остаточну відповідь на питання про те, як соціальні мережі впливають на здоров’я.

http://noos.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *