Тут юність вчиться перемагати!

У Львівському ліцеї імені Героїв Крут провели віртуальний День відкритих дверей.

Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою – це заклад середньої освіти, який готує кандидатів на вступ до вищих навчальних закладів сектора оборони та безпеки. Він відрізняється від звичайної школи посиленням не тільки за профільними, але й загальноосвітніми предметами. Також юнаки проходять інтенсивну фізичну підготовку та гарт, які їм обов’язково стануть корисними у житті. По третє, навчальний процес триває в ліцеї не тільки на уроках, але й під час консультацій та організованих годин самостійної підготовки. Серед найкращих ліцеїв такого типу в Україні – Ліцей імені Героїв Крут у Львові.

За час свого перебування військовому ліцеї хлопці проходять також важливий військовий та виховний вишкіл. Завдяки цьому хлопці остаточно визначаються щодо своєї готовності обирати військові та силові професії. Але найголовніше – вчорашні звичайні школярі-хлопчики стають впевненими у своїх силах юнаками, самоорганізованими та готовими вести за собою людей, приймати рішення і нести відповідальність. Вони формуються як найкращі громадяни-патріоти України.

Цього року, з огляду на карантин, запланований День відкритих дверей провели у віртуальному вигляді. Начальник ліцею, його заступники, офіцери – всі вони розповідали те, як виглядатиме навчання та вишкіл юнаків, які виберуть у житті шлях захисника. А відеокадри та фотоілюстрації допомагали глядачам скласти якнайповніше уявлення про цей заклад освіти.

Випускники ліцею користуються пільгами при вступі на всі спеціальності у вищі заклади Міністерства оборони України, Державної прикордонної служби, а також – Національної гвардії, Служби безпеки України, Національної поліції та системи Державної служби надзвичайних ситуацій. Завдяки ліцейному військовому вишколу та фізичній підготовці вони легко адаптуються до нових умов, стають запотребуваними офіцерами силових відомств та будують успішну кар’єру. Це також і важливо з огляду на якість підготовки майбутніх офіцерських кадрів під час війни на Сході держави. Навчання у Львівському ліцеї імені Героїв Крут може стати для хлопців першим кроком у житті чоловіка, майбутнього захисника держави.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу