Криміногенна ситуація в країні: близько 30 % усіх злочинів скоюють неповнолітні - 13.09 злочыннистьЗа статистикою, близько 30 % усіх злочинів у країні вчиняють неповнолітні. Крім того, багато злочинів скоюють дорослі із залученням неповнолітніх, щоб уникнути відповідальності. Як правило, передумовою виникнення злочинності стає саме непоінформованість населення, дефіцит інформації про поняття, причини та наслідки злочинів.

Самі ж діти погано розуміють особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх. Крадіжка, напад, угон автомобіля… Максимум, що за це “очікують” отримати юні громадяни — це догана від дорослих… «Що б я не зробив – відповідатимуть батьки», – наївно думають молоді люди. Однак в Україні кримінальна відповідальність настає з 14 років. А отже, порушникам загрожують штрафи, громадські роботи, позбавлення волі.

21 вересня 2012 року в Києві відбудеться круглий стіл на тему «Запобігання дитячій злочинності та злочинам проти дітей». Захід проводиться в рамках Програми правового виховання дітей, започаткованої Центром розвитку суспільства за підтримки Благодійного фонду імені Юрія Кравченка.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Криміногенна ситуація в країні: близько 30 % усіх злочинів скоюють неповнолітні”
  1. Брехня, бо 90% злочинів припадає на немовлят, і злочин їхній в тому, що народились вони в країні, в якій злочинці з міліцейскими лампасами борються тільки з неповнолітніми!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *