Декілька тисяч українців вже підтримали петицію до Президента Володимира Зеленського про заборону дистанційного навчання, на яке вимушено перейшли школярі, студенти і викладачі через карантин. Батьки учнів переживають, що влада може прийняти закон про онлайн-формат освіти.

Про це свідчать дані на  сайті  петицій

«Діти повинні ходити в школу, вчитися, спілкуватися зі своїми однолітками. Батькам, дітям і вчителям дуже важко перебувати на дистанційній освіті. Діти не зможуть отримати повноцінні знання, перебуваючи вдома. Тому народ хоче, щоб влада не приймала закон про дистанційну освіту », – йдеться в тексті петиції.

Нагадаємо, що голова профільного Комітету Верховної Ради України прогнозує перехід до змішаного типу освіти

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

9 коментар до “Дистанційна освіта: заборонити не можна дозволити”
  1. Петиція під № 99402 – про те, що не потрібно повністю забороняти дистанційку.

  2. Дистанційна освіта-це не освіта.Виглядає, що це цілеспрямована акція знищення освіти як такої.Комусь вигідно позбутись ерудованих, освічених, розвинених дітей.

  3. Я проти дистанційного навчання діти неможуть опрацювати самостійно весь матеріал,і допомагати опрацювати все незавжди виходить всім якщо щей четверо дітей.

  4. В мене дитина тільки хворіє в школі а друзів та спілкування аж забагато і поза нею.я за дистанційну і мої друзі лікарі навіть навчають дітей в приватних дистанційних школах.знання чудові всім спокійно і в радість

    1. Це не проблема. Мені здається, що варто зорганізувати такий формат, аби батьки та учні могли для себе самі обирати зручний формат навчання. Я особисто виступаю проти дистанційки, однак я не є противником того, аби ті, хто бажає могли обрати такий формат освіти.

  5. Ми повинні одягнути дітей до школи плюс канц.товари і т.д.І ще ми повинні подумати за якісні г аджети ,щоб було навчання дистанційно.Питання:троє діток школярів,як все організувати? Програма,,зум,, кинула оновлення,наш планшет не придатний, от тобі і навчання??Діти і ми не готові були до такого повороту.

  6. Дистанційне навчання було важке. А саме, завеликий обсяг матеріалу на самостійне опрацювання. Та не об’єктивне оцінювання від вчителів.

  7. Дистанціонна освіта… Як оцінюються знання учнів? Це смішно, коли вчитель задає завдання, учень відповідає на них, а вчитель каже у коментарі до батьків, “щоб не сподівалися на хорошу оцінку, бо оцінюються знання в комплексі”.

  8. дистанційне навчання данного формату було введено екстренно, щоб дітям збергти канікули, в подальшому його проаналізують і підправлять. тому закон потрібен, а шок батьків від того, що,нарешті, побачили як їх чада вчаться, вірніше, нічого не роблять, і пришлось активно впливати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *