Кабінет Міністрів змінив свою постанову №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів, якою встановлено карантин з 22 травня до 22 червня 2020 року»

12 червня на сайті Урядового порталу з’явилась змінена постанова Кабміну.

З підпункту 4, пункту 3 постанови №392 було вилучене слово «пробне». Тому згідно змін в постанові, проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання не входить до списку дозволених заходів під час епідемії коронавірусної інфекції.

На основі цього пункту здобувачам освіти буде заборонений доступ до навчальних закладів для складання ЗНО до кінця дії карантину (до 22 червня).

Пробне ЗНО мало відбутися 15 та 17 червня 2020 року.

МОН пропонує пройти пробне ЗНО онлайн.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

10 коментар до “Пробне ЗНО відмінили. Постанова уряду.”
  1. Якщо я відмовляюся від онлайн проходження пробного ЗНО? Умови проведення були інші! Аудіювання в класі і в іншому вигляді різняться! Давайте і основну сесію проведем онлайн за 2 доби! Всі отримають по 200 балів! Умови проведення були інші коли платили кошти! Важливо було саме аудіювання!!!!

  2. Когда же страной перестанут руководить клоуны и перестанут издеваться над гражданами нашей Украины? Как будто бы полигон для испытаний. Жалко просто детей и их родителей. Денег никто не вернет, даже не сомневайтесь. А сделать основное ЗНО онлайн, или вообще его отменить в этом году ума не хватает?

  3. Вообще, мне это кажется благорозумным, жаль только, что раньше не сказали, билеты на поезд сыну уже купила, учится в другом городе. Дал бы Бог, чтоб отменили ЗНО для тех, кто в этом году никуда не поступает и для тех, кто уже учится в колледжах.

  4. Круто а деньги вернут? Пусть и не много, но сколько родителей оплатили эту услугу. Получается не плохая сумма!!!

  5. Поверніть гроші за пробне ЗНО?Вони потрібні для ліків, бо психіка і нервова система і дітей, і батьків не витримує таких експериментів.з цьогорічними випускниками? 600 гр—то немалі гроші для пересічних громадян?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *