Наймасовіший в історії України футбольний турнір серед учнів стартує 20 березня і буде приурочений до чемпіонату Європи з футболу. Про це йшлося на презентації Національного кубка шкільного футболу ЄВРО — 2012, в якій взяли участь віце-прем’єр-міністр — міністр інфраструктури Борис Колесніков, міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник і президент Федерації футболу України Григорій Суркіс.

Мета шкільного турніру — дати можливість кожному відчути себе безпосереднім учасником чемпіонату Європи, який відбудеться влітку в Україні й Польщі.

— В Україні це перший турнір, в якому візьмуть участь понад 300 тисяч школярів, котрі представляють усі області країни, — сказав віце-прем’єр-міністр — міністр інфраструктури Борис Колесніков, який очолив Всеукраїнський оргкомітет.

За його словами, фіналісти отримають квитки (по 25 — кожній із команд) на фінал ЄВРО— 2012, учасники 1/2 фіналу — квитки на півфінал, 1/4 фіналу — на чвертьфінал.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник зазначив, що з 1 вересня 2011 року введено факультативний курс для старшокласників «Ми — господарі Євро». «За цей навчальний рік понад мільйон старшокласників пройшли навчання з цього факультативного курсу», — сказав міністр.

Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс розповів, що вирішальний матч турніру відбудеться на НСК «Олімпійський» — арені майбутнього фіналу ЄВРО — 2012. Це ще один престижний стимул для юних учасників. Так само, як і можливість виступити в тих містах і на тих аренах, які влітку прийматимуть найяскравіших зірок європейського і світового футболу.

 «Освіта України» № 12

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу