Існує імовірність, що діти зустрінуть новий навчальний рік з дистанційною освітою, стверджують у РНБО.

Посилаючись на слова секретаря РНБО Олексія Данілова,27 червня пресслужба Офісу президента повідомила, що у Раді національної безпеки і оборони України на хвилі посилення росту рівня захворюваності на коронавірусну інфекцію, школам доведеться працювати в дистанційному режимі навчання.

“Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що існує ймовірність того, що восени більшості українських шкіл доведеться перейти на дистанційне навчання, тому вже сьогодні мають бути підготовлені відповідні технічні можливості”, – вказано в повідомленні.

Погіршення динаміки захворюваності порівняно з серединою червня 2020 року (40 людей на 100 тисяч населення), за даними прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, становить понад 50 людей на 100 тисяч населення, що говорить про наближення другої хвилі захворюваності на COVID-19.

Цікаво, що раніше міністерство освіти України не мало наміру переводити школи на дистанційне навчання і збиралося ухвалювати таке рішення не раніше серпня. Звичайно, що дата початку навчального року в Україні буде залежати від рівня поширення коронавірусу, але поки що вона залишається незмінною – 1вересня.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу