На Київському безпековому форумі виступила екс-міністр освіти України Лілія Гриневич. Вона наголосила, що призначення на посаду в.о.міністра освіти Сергія Шкарлета може мати негативні наслідки: «Призначення людини з антимайданними цінностями, члена Партії регіонів, людини, яка неодноразово публічно засвідчувала, що поділяє їхні підходи, може призвести до зміни мовної політики в системі освіти».

Екс-міністр нагадала, що попередня влада змогла захистити у Венеціанській комісії, позиції щодо мови в освіті: «І зараз цей трансформаційний процес якраз відбувається. І його дуже легко поставити на стоп під впливом різноманітних облудних речей, які будуть дуже добре вписуватися в російську рамку».

Гриневич звернула увагу на ситуацію, яка склалась  у сфері освіти. На думку екс-міністра ситуацію повною мірою можна назвати тривожною. «Як тільки розпочалася ця ідея про скасування ЗНО, суспільство піднялося. Тому що завдяки цій реформі дали можливість вступати дітям чесно і за власними результатами», – сказала Лілія Гриневич.

Особливо непокоїть екс-міністерку те, що ризик з’явився і для Нової української школи, яку почав впроваджувати уряд Арсенія Яценюка. «Ця реформа вже йде, але попереду ще дуже багато складних етапів. І є велика проблема, якщо ми будемо бачити поточний бездіяльність уряду щодо цієї реформи», – додала Гриневич.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.