МОН спільно з МОЗ протягом тижня-10 днів опублікує нові рекомендації щодо початку нового навчального року.

Про це під час брифінгу доповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Зараз в умовах адаптивного карантину ми розробляємо механізми, правила, в який спосіб наші діти будуть навчатися: за яких умов вони будуть навчатися у звичайному режимі, за яких умов вони будуть навчатися в дистанційному режимі, в який спосіб ми можемо поєднати ці два способи. Разом з МОН ми розробляємо відповідні правила та алгоритми”, – сказав очільник МОЗ.

Також пан міністр підкреслив, що протягом вище зазначеного часу, буде додатково повідомлено про спосіб навчання дітей упродовж наступного навчального року.

Міністр охорони здоров’я зазначив: «Зараз ми розробляємо правила того, як наші діти навчатимуться з 1 вересня. Під час розгляду цих питань і встановлення відповідного регламенту, правил навчання, ми розглядаємо всі без винятку ситуації, зокрема й такі (коли діти навчатимуться у дві зміни). Що стосується медсестри, яка працює в школі в першу зміну, ми вважаємо, що власник закладу має розглянути це питання, яким чином на роботі перебуватиме медсестра. Скринінг температури можуть здійснювати й інші працівники школи. Усі ці питання ми закладемо в правилах, які розробляються спільно з Міносвіти. Ми намагаємося зробити максимально зручні правила, але водночас щоб ці правила створювали безпеку для дітей».

Читайте також: Як підготуватися до другої хвилі пандемії школам та владі

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

16 коментар до “Уряд готує нові правила навчання в школах”
 1. Масочный режим, антисептик в каждом классе, ну и работу столовых можно ограничить. Всё! Что ещё нужно?

 2. Насчёт того, что детей насильно под давлением заставляют мыть классы, когда будет решаться вопрос??? Когда прекратится этот произвол??? Сборы денег на ремонты, на подарки учителям, почему это ни кто не контролирует, все молчат. Эй, вы там, на верху, Мироправцы, наведите порядки в школах!!! Надоел этот произвол и обдираловка!!!

  1. Можете смело сказать,что впш ребенок не будет убирать,но тогда и отношение к нему такое же будет…

   1. Подарунки для вчителів в яких школах?Вже давно ніяких подарунків немає ,а навпаки , батьки ще контролюють вчителів ,рахують їх зарплати…..

    1. Взятка и благодарность-это разные вещи!В этом бардаке нужен организатор,который составит план в подробностях.Но посмотрите реально-даже взрослые не выполняют требования (ограничения),куда там дети,которые имеют права,но “не знают о своих обязанностях”,держать класс в чистоте,мыть руки,слушать учителя-это не обязанность,а естественное воспитание.Карантин только показал,на чом нужно сосридоточить внимание,на ошибки в общем.Будьте бдительны каждый день…

  2. Ничего плохого не вижу в том, чтобы детей прививать к труду и ответственности! Тем более если это класс, в котором ребёнок проводит большую часть времени. Ничего тяжёлого нету в том, чтобы протереть свою парту, вытереть пыль, доску и замести веником пол.
   А потом мы удивляемся, почему растёт поколение деградируемой молодежи, которая только и знает “свои права”, но взамен ничего хорошего не влаживает в общественность и культуру!
   По поводу подарков учителям: для меня лично, учитель, это человек, который вкладывает душу и знания в ученика, и уделить внимание и выразить свою благодарность учителю подарком, это самое малое, что можно дать!
   P.S Относитесь к людям так, как бы вы хотели, чтобы относились к вам. Удачи!

   1. Спасибо за то, что есть в этом мире люди понимающие, такие как Вы!!!
    Мы в свое время учились и убирались и ничего от нас не убыло. А тут поколение белоручек растёт…

 3. Прийняти закон простіше чим навчити або пояснити дитині матеріал яка йде в перший клас.

 4. Хто би ще заборонив вчителям змушувати дітей прибирати класи, завдяки чому діти дихають пилюкою з бацилами та часто хворіють і без так званого коронавірусу?

   1. Прибиральниці миють початкові, середні класи, всі кабінети (приймальню, кабінет директора, заступників, медсестри, педагога-організатора, психолога, соціального педагога, завгоспа, майстерню трудового навчання), актову залу, спортивну залу, їдальню, а також весь вестибюль, туалети і коридори!
    По-вашому мало???
    І невже Ваша дитина перевтомиться від того, що прибере свій клас, у якому сама ж і навчається?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *