МОН спільно з МОЗ протягом тижня-10 днів опублікує нові рекомендації щодо початку нового навчального року.

Про це під час брифінгу доповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Зараз в умовах адаптивного карантину ми розробляємо механізми, правила, в який спосіб наші діти будуть навчатися: за яких умов вони будуть навчатися у звичайному режимі, за яких умов вони будуть навчатися в дистанційному режимі, в який спосіб ми можемо поєднати ці два способи. Разом з МОН ми розробляємо відповідні правила та алгоритми”, – сказав очільник МОЗ.

Також пан міністр підкреслив, що протягом вище зазначеного часу, буде додатково повідомлено про спосіб навчання дітей упродовж наступного навчального року.

Міністр охорони здоров’я зазначив: «Зараз ми розробляємо правила того, як наші діти навчатимуться з 1 вересня. Під час розгляду цих питань і встановлення відповідного регламенту, правил навчання, ми розглядаємо всі без винятку ситуації, зокрема й такі (коли діти навчатимуться у дві зміни). Що стосується медсестри, яка працює в школі в першу зміну, ми вважаємо, що власник закладу має розглянути це питання, яким чином на роботі перебуватиме медсестра. Скринінг температури можуть здійснювати й інші працівники школи. Усі ці питання ми закладемо в правилах, які розробляються спільно з Міносвіти. Ми намагаємося зробити максимально зручні правила, але водночас щоб ці правила створювали безпеку для дітей».

Читайте також: Як підготуватися до другої хвилі пандемії школам та владі

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.