У вівторок в Києві відбувся прес-брифінг, на якому були розглянути важливі питання, які стосуються змін правил до нового навчального року. Зміни в правилах – результат плідної спільної роботи двох міністерств: Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти і науки.

Міністр охорони здоров’я зазначив: «Зараз ми розробляємо правила того, як наші діти навчатимуться з 1 вересня. Під час розгляду цих питань і встановлення відповідного регламенту, правил навчання, ми розглядаємо всі без винятку ситуації, зокрема й такі (коли діти навчатимуться у дві зміни). Що стосується медсестри, яка працює в школі в першу зміну, ми вважаємо, що власник закладу має розглянути це питання, яким чином на роботі перебуватиме медсестра. Скринінг температури можуть здійснювати й інші працівники школи. Усі ці питання ми закладемо в правилах, які розробляються спільно з Міносвіти. Ми намагаємося зробити максимально зручні правила, але водночас щоб ці правила створювали безпеку для дітей».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

17 коментар до “Температурний скринінг та навчання у дві зміни – новації в школах”
 1. Скрининг как в эпицентрах и на ЗНО???? Средняя температура 32-34 градуса. Кто то ж нагрелся на китайских градусниках))). А на ЗНО дали на 800 детей и 25 инспекторов всего 1500 масок, но зато 10 литров Доместоса!!!!! Им надо было детей обрызгивать???? Профонация это всё((((

 2. Батьки мать ще 2 мiсяцi, щоб пiдготуватися до можливо го дистанцiйного навчання.. Як готуватися????
  Звiльнятися з роботи, щоб вчити я з дитиною, чи що мають на увазi цi дебiли??
  Як початкова школа може вчитися дистанцiйно???
  Де матерi взяти для декiлькох дiтей комп, планшет I т. д.

 3. А що в домашніх умовах краще навчання ???
  Я не думаю бо деякі батьки не можуть обя’снити дз, а як здавати 9 класникам ДПА або 11 ЗНО якщо у деяких не має не те що ноутбука , але й інтернету у селі!!!
  Та взагалі може батьки не можуть позволоти дорогі гаджети!!!

 4. Який власник закладу? Це він про які школи? І чи вони взагалі знають, що школи і так у дві зміни навчаються?

  1. Краще щоб діти йшли до школи,бо вдома більшості дітям не має кому пояснити ту чи іншу тему уроку,і ще може хтось не може собі дозволити купити ноутбук для онлайн навчання.

   1. Лично моему ребенку (и я знаю такие же другие ситуации от знакомых) дистанционное образование пошло на пользу. 3-й класс. Во-первых, знания усваивал лучше и быстрее. Во-вторых, психика ребенка была спокойна, в отличие от того, когда он в школе, ибо дебилов среди одноклассников хватает, которые постоянно травят не таких идиотов, как они.. меньше матов и прочей прелести слышал и видел.. и это хорошая столичная школа. Поэтому если бы был выбор между дистанционным и посменным (с различными “дополнениями”) обучением в школе, однозначно выбрала бы дистанционное. Да, согласна, что когда родители работают, сложно после работы ещё и с уроками сидеть, объяснять и делать дз. Но смешно читать комментарии о том, что дистанционное образование делает детей тупыми.. тупыми их делают скорее современные школьные программы…

 5. Просто тупі тупіших , дарма шо міністри – навчання в дві зміє було і є з 1993р, новацією стане хібащо носіння протигазу, нехай одягнуть самі і просидять в нім робочий день!!!

 6. А при чем тут ,,наші діти”? Ваши дети уж точно в этом хаосе, придуманном вами, не учились и учиться не будут.

  1. Да , моя дитина все дистанційне навчання проходила до репеьитора, а вчителька получила зарплатню и укотила на море, а я загибаюся, щоб знайти гроші на слідуючий карантин жля репетитора. Дибілізм……….

 7. Який скрінінг! Які зміни!!! Я не пущу свою дитину до школи!! У короновіруса 2 тижні інкубаційний період!!!

 8. Так у більшості міських шкіл і так навчання в дві зміни. Ще введуть третю і четверту?

 9. Як будуть працювати вчителі у дві зміни, якщо оплата праці погодинна за клас вцілому, а не за підгрупу учнів. Тоді виходить, що другу підгрупу у класі він буде навчати без оплати праці?

 10. Для учнів початкових класів важко вчитися дистанційно. Батьки на роботі, один ПК на дві дитини, а якщо в сім’ї три учня, то це, взагалі, катастрофа! Можна працювати через день, зробити дві зміни та проводити основні уроки. Але зовсім перейти на дистанційне навчання – це не навчання. І учнями, і ба там, і вчителям важко. А знань ніяких.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *