Згідно з рішенням Кабінету Міністрів з 1 серпня буде встановлено чотири рівні загрози розповсюдження коронавірусної інфекції “зелений”, “жовтий”,”помаранчевий” і “червоний”. Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки на основі проаналізованих даних з усіх областей України, встановлює відповідний рівень небезпеки.

На території з “червоним” рівнем небезпеки заборонено відвідувати будь які заклади освіти. При “помаранчевому” рівні забороняється відвідувати навчальні заклади у групах більш ніж 20 осіб. Ця заборона не поширюється на дошкільні заклади та школи.  Якщо за експертними оцінками регіон здобуває “ помаранчевий” або “червоний” рівень небезпеки, органи місцевої влади та місцевого самоврядування застосовують додаткові обмежувальні заходи у межах своєї компетентності. Не залежно від рівня епідемічної загрози в певному регіоні, громадяни повинні дотримуватися соціальної дистанції, застосовувати захисні маски та респіратори у громадських місцях.

Кабінет міністрів готує інтерактивну карту на урядовому порталі де будуть відображені райони та зони, до яких будуть відноситись ці райони. Школи та заклади освіти мають впроваджувати карантинні заходи згідно чинних інструкцій та наказів.

Читайте також: МОН не буде ініціювати проведення тестування на COVID-19 для вчителів із 1 вересня

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу