На предмет дотримання карантинних правил проінспектують і гуртожитки навчальних закладів.

Київ готується до початку навчального року. З понеділка в столиці стартують перевірки всіх гуртожитків, університетів, ліцеїв і шкіл. До цих мір вдаються, щоб не допустити поширення коронавирусної інфекції, заявив глава Держпродпотребслужби Києва Олег Рубан, передає «РБК-Україна».

“Сьогодні готуємося до цих процесів. З наступного тижня будуть проводитися моніторинг всіх гуртожитків, всіх вузів, усіх ліцеїв і шкіл з метою недопущення поширення інфекції серед організованих колективів”, – повідомив Рубан.

За його словами, в Госпотребслужбе побоюються, що після відновлення навчання в гуртожитках і дитячих установах можуть статися спалаху коронавируса.

 

Нагадаємо, що після виявлення спалаху COVID-19, в кінці липня закрили на карантин гуртожиток Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного університету “« Київський політехнічний інститут імені Сікорського». Там коронавірус підтвердили у 133 курсантів.

З них десятьох госпіталізували до лікарень. Крім того, в лікарню потрапив і один викладач КПІ. Інші курсанти лікуються в гуртожитку під контролем лікарів.

Кількість хворих коронавірусів в Україні продовжує зростати з кожним днем. Станом на ранок п’ятниці, 7 серпня, в країні 78 261 випадок COVID-19.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *