За виявленням учнів з симптомами гострих респіраторних захворювань та дотриманням необхідних санітарно-епідеміологічних правил повинна слідкувати адміністрація школи.

З початку нового навчального року міністерство охорони здоров’я запроваджує протокол дій при виявленні двох і більше учнів з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Про це на пресбрифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Ці правила достатньо чітко визначені. 

МОЗ розробляв ці правила разом з міністерством освіти та науки. 

В цих правилах визначено, що це покладається на керівництво школи, цей обов’язок щодо виявлення, щодо дотримання відповідних правил та виявлення дітей з ознаками респіраторних захворювань.

Як вимірювати температуру, як звертатися до лікарень, в які терміни.

Все це достатньо чітко визначено“, – розповів Степанов.

 

Окрім цього, міністр підкреслив необхідність неухильного дотримання всіх рекомендацій МОЗ та санітарних норм, якими мають керуватися власники та керівники навчальних закладів.

“Санітарні норми та правила, які розроблені, їх треба виконувати.

Тому що за виконанням цих норм – безпека наших учнів. 

Тому ми поклали цю відповідальність на керівництво шкіл“, – пояснив міністр.

У Києві наступного тижня стартують перевірки шкіл, ліцеїв і університетів

Емоційне вигорання вчителів: як школа може допомогти знизити рівень стресу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

9 коментар до “В МОЗ уточнили, хто буде виявляти підозрілі випадки COVID-19 серед учнів шкіл”
 1. Все на бідних директорів! А за що несете відповідальність Ви, пане міністр? Що Ви зробили для безпеки? Тільки базіки і все! А ось, як перевіряти – тут Ви специ. Батькам не можна на територію школи, а перевіряючим двері ширше відчиняй, де ж БЕЗПЕКА??? Як це все набридло, просто ЖАХ!!!

 2. Сьогодні зібрав директор всіх на нараду і сказав: “Засновник (місцева влада) гроші не дає, немає у них. Сказали, щоб не морочили голову дурницями і купляли самі”. Ось і вся справедливість і фейки від влади. Хочеш робити – купляй, ні – пошла вон.

 3. Я и мои родственники сохраняем этот web-сайт у себя как алмаз. Он поможет удержаться в данное непростое время.

  1. Ваш “алмаз” пишет одно, а на самом деле все по-другому что до прав и обязанностей.

   1. Ми висвітлюємо новини з посиланням на офіційні джерела. Якщо джерело бреше, то в цьому винен не сайт, а той хто озвучив цю інформацію. Ви ж не звинувачуєте телефон в тому, що співрозмовник каже щось не те?

 4. Читаючи все це, боляче(((( хіба хоч один депутат закупив плакати з попередженнями, відерка з кришками, роздрукувати всі необхідні наліпки зі своєї кишені?????!!!!! Чому я, як класний керівник, повинна все це купити зі своєї не дуже великої зарплатні???? Набридло!!!! Все це має бути, але не за кошти вчителів!!!!!!!!!!!

 5. Звичайно у школі мають всі дивитися за дітьми, і не лише керівник закладу, а вчителі, класний керівник, а батьки дома. Не будуть же спостерігати за дітьми з міністерства освіти.

  1. Дивитися і виявляти хворих – це різні справи. У нас в закладі навіть медсестри немає. Не хочуть працювати. Відповідальності і роботи на дві ставки, а зарплата мала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *