Для українських школярів запустили безкоштовний курс підготовки до ЗНО з англійської мови «ІЗІ-ЗНО: Англійська мова». Курс спільно розробили мережа шкіл Грін Кантрі, громадська спілка Освіторія та студія онлайн-освіти EdEra.

 

Поштовхом для запуску курсу стала новина про обов’язкову здачу ЗНО з англійської мови чи історії України на вибір для абітурієнтів 2021.

 

“В цьому році тестування з англійської провалило понад 7%. Коли англійська стане обов’язковою, ця цифра зросте мінімум вдвічі”, — відмічає кураторка платформи онлайн освіти I-Learn, Анна Сидорук.

 

«ІЗІ-ЗНО: Англійська мова» розрахований на школярів з рівнем В1-В2, оскільки рекомендований рівень володіння англійською на здачі ЗНО саме B1. Проте школярі з нижчим рівнем також можуть доєднатись та підтягнути свої знання.

 

Курс безкоштовний та знаходиться у відкритому доступі. Він складається з 8 навчальних модулів, 45 відео, 15 подкастів та двох сотень тренувальних вправ. Для опрацювання кожного модуля необхідна мінімум одна година зосередженої роботи.

 

«Цей курс сучасний, живий і лаконічний. Він точно сподобається підліткам. Ми розмістили курс у ютубі, а також відкритих інтерактивних платформах 24EasySteps, I-Learn та EdEra, де можна додатково пропрацьовувати типові завдання, перевіряти свій результат, заробляти віртуальні бали”, — ділиться кураторка навчально-методичного відділу мережі шкіл Грін Кантрі Інна Улітко. Та додає, що головна цінність — лайфхаки від учнів, які самі нещодавно здали ЗНО.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *