Під головуванням першого заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгена Суліми відбулася нарада з представниками вищих навчальних закладів, працівниками міністерства та професійної асоціації у галузі ІТ-технологій.

На зібранні обговорювалися питання щодо прискорення виконання завдань, визначених прем’єр-міністром України щодо підвищення якості підготовки кадрів з вищою освітою для ІТ-галузі.

Євген Суліма дав доручення підготувати пропозиції стосовно введення до складу Науково-методичних комісій і експертних рад Державної акредитаційної комісії представників галузевих об’єднань підприємців, надання пропозицій Мінсоцполітики щодо проекту закону про внесення змін до Податкового кодексу в частині визначення порядку надання пільг суб’єктам господарювання, що проводять діяльність у сфері інформаційних технологій. Запропоновано визначити базові ВНЗ з підготовки кадрів з вищою освітою для ІТ-галузі, розробити програми курсів у сфері ІТ-освіти з поглибленим вивченням іноземних мов, переглянути показники співвідношення «викладач — студент» щодо зменшення навантаження на викладача з відповідним фінансуванням навчальних закладів. Є плани внесення пропозицій щодо змін до законодавства з метою заохочення роботодавців для підготовки фахівців з інформаційних технологій.

 «Освіта України» № 12

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу