Проривними (за даними www.topuniversities.com) можна вважати результати, продемонстровані Київським Національним Університетом імені Тараса Шевченка – ВНЗ вперше подав заявку на участь, пройшов аудит і увірвався відразу ж в групу 501-550, ставши найбільш високорейтинговим ВНЗ країни.

Найкращі результати українські ВНЗ демонструють за показником співвідношення кількості студентів на одного викладача – так, наприклад, Університет Шевченка увійшов у топ-100 світу за цим індикатором. Однак, всі інші критерії поки що мають слабкі результати у всіх університетах.
Зоя Зайцева, регіональний директор QS, вважає, що робота над інтернаціоналізацією професорсько-викладацького складу та підвищенням індексу цитування повинні стати наріжним каменем на найближчі кілька років: «Я дуже рада, що вузи України включилися у міжнародні процеси щодо підвищення впізнаваності і конкурентноздатності вищої освіти. Три ВНЗ у топ 4% кращих університетів світу – це непоганий результат за два роки. Однак це тільки початок, команди провідних гравців України очікує копітка і довга робота за багатьма напрямками.»

Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка – прорив у рейтингу 2012/13 QS World University Rankings® - qs

В Україні Київський національний університет імені Тараса Шевченка вперше посів високе місце у рейтингу – одразу в діапазоні 501-550 – що позиціонує його як самий рейтинговий університет країни.

За показником співвідношення викладач/студент університет увійшов до 100 найкращих університетів світу (56 місце. Такою є загальна позитивна картина для України внаслідок перспективного рейтингового дебюту Київського національного університету імені Тараса Шевченка».

Бен Соутер
Завідувач Підрозділом
QS Відділ Обробки Інформації

http://www.topuniversities.com/university-rankings/world-university-rankings/2012?page=21
З повною методологією рейтингу можна ознайомитися на сайті: www.topuniversities.com
Твіттер: @ worlduniranking # QSWUR # unirankings
Фейсбук: QS World University Rankings
За коментарями і більш детальною інформацією, а також з питань участі в міжнародних рейтингів університетів QS World University Ranking ® звертайтеся до Тетяни Максимової: Tatyana@qs.com або Зої Зайцевої: zoya@qs.com

За інформацією прес-центру КНУ імені Тараса Шевченка 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *