Студентів КНУ ім. Шевченка обурили події, які відбувались в стінах університету. 20 вересня відбувся з’їзд партії “Слуга народу” на якому представили кандидатів на вибори у Києві. 

Про це з місця події розповідає кореспондент Прямого“.

“Ми хотіли б аби в першу чергу нам надали гарантії того, що такі політично-вмотивовані не мали місце на території університету. Також ми б хотіли дізнатись, хто надав дозвіл на проведення такого заходу”, – розповів студент третього курсу Максим Антоненко.

У студентській спільноті наголосили, зо вбачають порушення закону в акції “Слуги народу”.

“Звертаємо увагу, що відповідно до ч. 3 ст. 31 Закону України “Про освіту”, політичні партії (об’єднання), їх члени, депутати (кандидати в депутати) не мають права провадити свою діяльність в закладах освіти. Ця діяльність також суперечить Листу міністерства освіти і науки України “Щодо недопущення політичної агітації в закладах освіти” від 14 вересня 2020 року 1/9-525″, – йдеться у роз’ясненні.

Також студентський парламент зазначає, що подібні акції є порушенням закону незалежно від того, проводяться вони у приміщеннях навчального закладу чи на його території наззовні.

“У розумінні вищенаведених норм не має значення, чи проводяться подібні заходи безпосередньо у самій будівлі Університету, чи на її території, чи публічні заходи офіційно оголошені як політичні, чи їх політичний характер витікає із наявності політичної символіки та політичних фігур, що асоціюються з конкретною політичною партією”, – наголосили в Студентському парламенті КНУ ім. Шевченка.

Нагадаємо, МОН заборонило проводити політичну агітацію в закладах освіти. 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу