Нещодавно стався нещасний випадок з 12-річною дівчинкою, яка випала з вікна багатоповерхівки у Кривому Розі. Т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет, перебуваючи сьогодні у місті з робочою поїздкою, висловив співчуття родині та близьким з приводу трагедії. «Для батьків це непоправна втрата та велике горе. Дуже прошу всіх не використовувати цей випадок для політичного піару», – підкреслив Сергій Шкарлет.

Він повідомив, що за тими фактами, які є на сьогодні під час розслідування ситуації щодо загибелі дівчинки, жодних ознак її образи в школі не виявлено. 

«Поліція скаже своє слово в частині розслідувань. Абсолютно фахово триває розслідування. За матеріалами, які можуть вони на сьогодні розголошувати, поганих оцінок у дівчинки не було, жодних обривків тестів виявлено не було, у матеріалах справи цього немає. Жодних цькувань цієї дитини однолітками не було. Жодних проявів агресії виявлено не було. Прошу донести це до суспільства», – зазначив Сергій Шкарлет.

За інформацією поліції, розглядається кілька версій її смерті. Досудове розслідування триває. За словами працівників школи, дитина відчувала себе щасливою.

«Версія щодо булінгу і “Синього кита” не знайшла свого підтвердження, тому ми її не розглядаємо на сьогодні», – повідомили представники поліції.

«У нашому закладі для дітей створені найкращі умови для перебування. Дівчинка почувала себе в колективі комфортно, була завжди життєрадісною, веселою, товаришувала зі своїми друзями. З боку вчителів або з боку дітей абсолютно не було ніякого тиску, чи з приводу оцінок, чи якихось образ, чи ще чогось», – повідомила директорка школи.

МОН

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу