Міністр охорони здоров’я Чехії Роман Примула попросить уряд оголосити режим надзвичайної ситуації у зв’язку із загостренням ситуації з коронавірусом.

За його словами, надзвичайна ситуація потребує кардинального рішення, а деякі заходи не можна оголосити без введення надзвичайного стану.

Міністр має намір представити свою пропозицію в сьогодні і в разі затвердження рішення набуде чинності з понеділка.

Обмежувальні заходи будуть націлені на освіту і дозвілля, щоб вони мали найменший економічний ефект, зазначив міністр.

Заходи у сфері освіти будуть застосовуватися на регіональному рівні терміном на 14 днів. Мета – зменшити кількість репродукції інфекцій з нинішніх 1,2 до 1. Заходи почнуть діяти так само, як і надзвичайна ситуація з наступного понеділка.

 Міністр заявив, що для потреб педагогічних кадрів необхідно випустити 2,5 мільйона респіраторів.

За словами міністра, середні школи є одним із вогнищ захворювання. До університетів будуть застосовані заходи за рекомендаціями гігієністів. Дистанційне навчання в університетах уже діє в регіонах з підвищеним ризиком зараження.

Подробиці нових обмежувальних заходів планують опублікувати завтра. “Буде набагато м’якше, ніж навесні”, – сказав Примула.

Міністр визнав, що Чехія поки не планує обмеження на поїздки, але припускає, що такі заходи можуть бути ухвалені сусідніми країнами.

Novinky

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *