ВІТАННЯ ТА ПОБАЖАННЯ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ
ЗАГАЛЬНІ

Вчитель – це більше, ніж професія. Це горде звання, яке несуть найпочесніші. До них належите й ви. Нехай вчительські будні дарують вам силу-силенну приємних миттєвостей, а всі труднощі розчиняються у веселому вихорі ентузіазму та цілющого оптимізму.

 

Вітаємо з Днем вчителя! Дякуємо за вашу нелегку та відповідальну працю, терплячість і мудрість.  У пам’яті кожного з нас назавжди залишаться спогади про шкільні роки, де саме ви були нашим надійним керманичем і добрим наставником.

 

Бути вчителем – нелегко. Це відповідальність, організованість, багатозадачність і гнучкість. Це любов до дітей і доброта. Ви обрали цей шлях свідомо, тому вас по праву можна назвати Людиною з великої літери. Ви заслуговуєте на повагу й захоплення. Залишайтеся на своєму місці, адже ви робите цей світ кращим.

 

Шановний вчителю! Дякуємо за вашу щоденну клопітку працю, яку ви виконуєте багато років поспіль. Ви, як ніхто інший, вмієте пробудити в учнів спрагу до знань. Бажаємо вам міцного здоров’я, багато радощів та неймовірних успіхів.

 

Марк Твен сказав: «Вчити себе самого – благородна справа, але ще більш благородна – вчити інших…». Дякуємо вам за вашу благородну працю. Знання, які ви закладаєте в нашу свідомість з самого малечку, –  це дорогоціний скарб. Вітаємо вас із Днем вчителя! Бажаємо наснаги й терпіння у вашій нелегкій справі.

 

Праця вчителя – справжній труд, витримка й сила. Про це свого часу говорив польський педагог і письменник Януш Корчак: «Виховання дитини –  це не мила забава, а завдання, що вимагає капіталовкладень – тяжких переживань, зусиль безсонних ночей і багато, багато думок». Шановний вчителю! Ми дуже цінуємо вашу працю й зусилля, які ви спрямовуєте на те, щоб поділитися своїми знаннями з молодшими поколіннями. Ви робите величезний вклад у розвиток суспільства, адже всі учні –  це майбутні випускники, які завтра розбудовуватимуть нашу країну. Бажаємо вам міцного здоров’я та гарного почуття гумору, яке так допомагає в житті. Нехай всі складнощі відступають, а приємних подій у вирі шкільного життя стає дедалі більше. Зі святом!

 

ВІТАННЯ ТА ПОБАЖАННЯ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ
ВІД УЧНІВ

 

«Поганий учитель підносить істину, хороший вчить її знаходити». Якби німецький педагог Адольф Дістервег, який сказав ці слова, був знайомий із вами особисто, він би неодмінно зарахував вас до другої категорї вчителів. На ваших уроках завжди цікаво, адже ви навчаєте нас думати, а не просто механічно запам’ятовувати сухі факти. Ми розвиваємося під вашим впевненим та чуйним керівництвом. Дякуємо за те, що ви формуєте в нас вміння критично мислити.

 

Вітаємо з Днем вчителя! Обіцяємо, що будемо й надалі радувати вас своїми успіхами в навчанні. Ви найкращий учитель, адже ваша строгість не дозволяє нам недбало ставитися до уроків та домашніх завдань. Ми вдячні за вашу твердість і непохитність. Це пробуджує в нас відповідальність та любов до навчання. Недарма перське прислів’я говорить: «Строгість вчителя краще від ласки батька».

 

ВІТАННЯ ТА ПОБАЖАННЯ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ
ВІД БАТЬКІВ

Вітаємо вас із Днем вчителя. Хочемо сказати величезне «дякую» за вашу плідну працю й ентузіазм. Ви, як ніхто інший,  відповідаєте нашим уявленням про справжнього вчителя. А яким повинен бути вчитель? На думку Антона Чехова, «учитель повинен бути артистом, художником, гаряче закоханим у свою справу». Нам пощастило, що наших дітей навчає саме така людина, яка вміє надихати й розпалювати жагу до знань. Бажаємо вам довгих років успішної праці та міцного здоров’я.

 

Шановний вчителю!  Ми захоплюємося вашим талантом передавати знання й досвід. Недарма французький філософ М. Монтень говорив: «Для того щоб навчити іншого, потрібно більше розуму, ніж для того щоб навчитися самому». Бажаємо вам і надалі навчати учнів, адже ви робите це чудово! Всіх вам благ та процвітання!

 

ВІТАННЯ ТА ПОБАЖАННЯ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ
КЛАСНОМУ КЕРІВНИКОВІ

У цей святковий день ми бажаємо вам злагоди в душі та успіхів на роботі. Ви не лише навчаєте нас, а й організовуєте наше шкільне життя. Ми вдячні за вашу доброту й витримку. Дякуємо за те, що в кожному з нас ви бачите й виховуєте індивідуальність. Нехай ваша подальша праця на освітній ниві буде освітлена радістю, а також щирою вдячністю учнів і батьків.

 

Шановний вчителю! Завдяки вам наше шкільне життя насичене й цікаве. Ми схиляємося перед вашим талантом навчати й організовувати шкільне дозвілля. Бажаємо вам процвітання й силу-силенну  неочікуваних радощів у житті!

 

Наш любий класний керівник!

Бажаємо вам сили і терпіння.

Хай в класі кожен ученик

Навчається завзято і сумлінно.

 

ВІТАННЯ ТА ПОБАЖАННЯ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ
ПЕРШІЙ ВЧИТЕЛЬЦІ

(Від учнів молодших класів)

Шановна вчителько! Ви стали для нас такою рідною! Кожен урок із вами цікавий і неповторний. Вітаємо вас зі святом! Нехай у вашому житті завжди панує атмосфера спокою, гармонії та щастя.

 

(Від старшокласників і дорослих)

Ми ніколи не забудемо, як ви віддано нас навчали, відкриваючи перед нами незвідані береги. Ви заклали в наш розум перші й надорогоцінніші знання. Бажаємо вам довгих літ життя, великої поваги від учнів, а також безмежного барвистого щастя.

 

Шановна вчителько, ви повели за руку

Нас шляхом мудрим до країни знань.

Ми вдячні за терпіння і святу науку.

Нехай здійсниться кожне з ваших починань.

 

ВІТАННЯ ТА ПОБАЖАННЯ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ
ВЧИТЕЛЮ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Вітаємо вас із Днем вчителя! Бажаємо протягом усього життя відкривати нові грані рідної мови й передавати свої дорогоцінні знання молодшим поколінням. Як сказав Вольтер, «Усі головні європейські мови можна вивчити за шість років, свою ж рідну – треба вчити ціле життя». І це абсолютна правда. На вас лежить особлива місія прищепити учням любов та спрагу до постійного вдосконалення рідної мови. Тож бажаємо вам натхнення й ентузіазму в цій благородній справі.

 

(Від учнів)

Шановний вчителю української мови та літератури! Дякуємо вам за те, що ви навчаєте нас тонкощам рідної мови, відкриваєте цікавий та унікальний світ української літератури. Без цього культурного багажу ми ніхто. Зі знаннями ж, які ви нам даруєте, – ми свідомі громадяни своєї держави. Бажаємо вам сил і витримки, міцного здоров’я, а також величезної наснаги для подальших звершень.

 

Рідна мова соковита і п’янка…

Ллється солов’їним переливом.

Йде урок. Ми не чекаємо дзвінка.

Бо навчаєте натхненно і красиво.

 

ВІТАННЯ ТА ПОБАЖАННЯ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ
ВЧИТЕЛЮ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

У сучасному світі ваш предмет є надважливим, адже без знання іноземної мови просто неможливо бути по-справжньому освіченою людиною. Вивчити іноземну нелегко, але навчити чужій мові інших ще складніше. Але ви робите це з таким ентузіазмом, що залишається тільки захоплюватися. Нехай кожен ваш день буде сповнений радощів, бадьорості та креативних ідей.

 

(Від учнів)

Шановний вчителю іноземної мови! На ваших уроках завжди цікаво. Ви занурюєте нас у культуру іншої нації. І робите це настільки професійно, що в нас нема жодних шансів не вивчити іноземну. Дякуємо вам за безцінний вклад у нашу освіту. Ми бажаємо вам пошани, довгих літ життя, всіх благ та світлого щастя!

 

Артиклі, транскрипція, звуки.

Із вами це щастя. Не мука.

Ви вчитель від Бога, звичайно.

Прийміть же найкращі вітання.

 

ВІТАННЯ ТА ПОБАЖАННЯ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ
ВЧИТЕЛЮ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Саме ви відкриваєте перед учнями дивовижний та розмаїтий світ літератури. Ви шляхетний провідник дітей у високе мистецтво. Без тих дорогоцінних знань, які ви даруєте, неможливо стати по-справжньому освіченою людиною. З роками ми забуваємо фізичні теореми й хімічні формули (якщо, звісно, не пов’язуємо з ними професію), але міфи Стародавньої Греції й подвиги Геракла залишаються з нами назавжди. Ми пам’ятаємо твори Гюго та Лондона, Бальзака й Достоєвського. І без знання цих творів ми б мали набагато обмеженіші уявлення про світ і самих себе в цьому світі. Бажаємо вам втілення всіх ваших творчих задумів, безмежної радості та справжнього щастя.

 

(Від учнів)

Шановний вчителю зарубіжної літератури! Ваше покликання  полягає в тому, щоб пробудити в дітей любов до читання, розкривши перед ними багатогранний світ книг. І ви робите це на відмінно! Ви так цікаво розповідаєте про пригоди Гуллівера, що хочеться вас слухати безкінечно. Ваша строгість не дозволяє нам безвідповідально ставитися до читання. І ми щиро вам вдячні за це. Бажаємо всіх благ! Нехай кожен день буде сповнений радості та щастя!

 

Сторінками творів Свіфта і Стендаля

Ми мандруємо безмежним світом

У міста й країни небувалі,

Де кого завгодно можна стріти!

 

Ліліпути й велетні, «святі» злочинці,

Шукачі скарбів і доблесні герої.

Кожен автор – скарб у золотавій  скринці,

Кожен твір – це Всесвіт неповторний.

 

Саме ви, учителю літератури,

Повели за руку нас до Трої.

Саме ви не дозволяєте забути,

Що любов до книг – найкраща зброя!

 

ВІТАННЯ ТА ПОБАЖАННЯ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ
ВЧИТЕЛЮ
 ІСТОРІЇ

Ви так багато знаєте про минулі століття та еволюцію людства. Ви натхненно розповідаєте нам про славні битви, геройство предків та шлях українців до волі. Завдяки вам ми дорослішаємо, адже, як сказав Цицерон, «Не знати історії – значить завжди бути дитиною». Ми щиро вклоняємось вам за те, що ви розгортаєте перед нами картину минулого нашої нації. Нехай буденне життя буде яскравим та насиченим, а в серці бринить гордість за учнів.

 

(Від учнів)

Шановний вчителю історії! Ви навчаєте нас мудрості на прикладах наших попередників. Ви виховуєте в нас громадянську свідомість. Як сказав Максим Рильський, «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього». Дякуємо вам за вашу нелегку працю, терплячість та увагу до кожного з нас. Нехай кожен навчальний рік приносить вам ще більше радощів і звершень, ніж попередній. Нехай ваш шлях буде наскрізь просякнутий успіхом!

 

Відчути, як шепоче грізний час

І битви гуркотять в негоду.

Дізнатись про минуле без прикрас,

Пізнати біль свого народу.

 

Усе це більше, ніж простий урок.

Це шлях назустріч історичній правді,

Де в кожній із мільйонів сторінок

Ми можемо себе впізнати.

 

І ви, наш вчителю, як справжній гід,

Знання доносите натхненно.

Хай учні поважають вас, як слід!

І праця ваша буде недаремна!

 

ВІТАННЯ ТА ПОБАЖАННЯ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ
ВЧИТЕЛЮ МАТЕМАТИКИ

Про важливість математики говорили видатні діячі в різних сферах: Піфагор,  Гаусс, Гільберт і навіть Пушкін. Викладати математику – надзвичайно важлива місія! Саме ви відточуєте наш розум. М. Ломоносов говорив: «Математику вже навіть задля того треба вивчати, що вона розум до ладу приводить». Бажаємо вам так само легко досягати всіх цілей, як легко ви розв’язуєте будь-яке рівняння та обчислюєте довжину гіпотенузи. Нехай ваше щастя примножиться вдвічі.

 

(Від учнів)

Шановний вчителю математики! З кожним днем ви робите нас розумнішими. Ви не дозволяєте нам лінуватися й завжди пояснюєте ще раз, якщо нам щось незрозуміло. Щиро вітаємо вас із Днем вчителя! Нехай у вашому житті все складається легко, як два по два! Нехай кожен день буде святковим та незабутнім!

 

Площа трикутника, дроби й рівняння.

З вами це легко, як двічі по два.

Вчителю наш, ваші щирі старання

Роблять із учнями справжні дива.

 

Графіки функцій будуємо вправно,

Креслимо кола, штрихуєм круги.

Вчителю наш, фахівцю бездоганний,

Точна наука нам всім до снаги.

 

ВІТАННЯ ТА ПОБАЖАННЯ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ
ВЧИТЕЛЮ ІНФОРМАТИКИ

Без вас неможливо уявити сучасну школу. Саме ви допомагаєте учням твердо закріпитися на шляху до пізнання передових технологій. Свого часу академік М. Глушков сказав: «Людина в XXI столітті, яка не буде вміти користуватися ЕОМ, буде подібна людині ХХ століття, яка не вміла ні читати, ні писати». Дякуємо вам за безцінні знання, якими ви ділитеся з учнями. Бажаємо натхнення, безкінечної витримки та втілення всіх ваших намірів у життя.

 

(Від учнів)

Шановний вчителю інформатики! Ваш предмет є одним із найважливіших у сучасному світі. Дякуємо за те, що ви навчаєте нас основам програмування та іншим важливим речам. Це величезний вклад у наше майбутнє. Бажаємо вам завжди досягати поставлених цілей, зберігаючи при цьому спокій та душевну рівновагу.

 

Без інформатики немає сьогодення.

І ви, учителю, завжди на висоті. 

Хай буде світлим ваше повсякдення.

Хай легко все складається в житті.

 

ВІТАННЯ ТА ПОБАЖАННЯ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ
ВЧИТЕЛЮ ГЕОГРАФІЇ

Шановний вчителю географії! Ви відкриваєте перед учнями нові горизонти, показуєте велич і розмаїття рідної Землі. Вітаємо зі святом! Бажаємо вам щодня дивуватися красі цього світу й відчувати мурашки на шкірі від захопливих краєвидів! Завжди залишайтеся усміхненими та оптимістичними. Нехай учні постійно радують вас своїми знаннями та успіхами.

 

(Від учнів)

Шановний вчителю географії! Саме ви навчили нас швидко заходити на мапі моря й океани, протоки й озера, гори та столиці всіх держав. Ми дякуємо вам за вашу строгість, адже без неї не було б і наших міцних знань. Успіхів вам, натхнення та багато-багато веселих і радісних днів.

 

Ви знаєте все про моря й океани,

Про вітер, лимани й пустелі.

Говорите спрагло про згаслі вулкани,

Тропічні ліси та засніжені скелі.

 

Бажаємо вам витривалості й сили,

Натхнення й цікавих мандрівок!

Щоб учні й надалі вас щиро любили,

Щоб школа була наче друга домівка.

 

ВІТАННЯ ТА ПОБАЖАННЯ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ
ВЧИТЕЛЮ БІОЛОГІЇ

Ви справжній знавець життя і природи. Біологія – надзвичайно важлива наука, без якої б ніколи не було прогресу в медицині. Дякуємо за те, що ви передаєте свої дорогоцінні знання молодшим поколінням. Нехай кожен ваш день буде осяяний гарним настроєм та учнівськими успіхами!

 

(Від учнів)

Шановний вчителю біології! Ви так багато знаєте про всіх живих істот. Саме від вас ми дізналися безліч захопливих фактів рослинного і тваринного світу. Саме ви показали нам будову людського організму й привідкрили завісу таємниці нашої психіки.

 

Біологія – дуже цікава наука. Ми дякуємо за ваше вміння пояснювати складні речі простими словами. Бажаємо вам довголіття, успіхів у роботі та ціле море приємних вражень від кожного навчального року.

 

Світ природи різнобарвний

Містить безліч таємниць.

Та з учителем ми справно

Все пізнаєм до дрібниць.

 

Ми так вдячні вам за вміння

Привідкрити суть життя.

Хай же множиться терпіння

І щасливо йдуть літа.

 

ВІТАННЯ ТА ПОБАЖАННЯ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ
ВЧИТЕЛЮ ХІМІЇ

Учитель хімії іноді виглядає, як справжній чарівник, перетворюючи одні речовини на інші під пильними поглядами учнів. Утім, зовсім не чари допомагають йому творити «дива», а глибокі та міцні знання. Шановний вчителю хімії! Ми захоплюємося вашим розумом. Нехай учні завжди тішать вас своїми успіхами. Бажаємо вам барвистого й радісного життя!

 

(Від учнів)

Шановний вчителю хімії! Ми пам’ятаємо хвилююче передчуття чогось незвіданого перед першим уроком хімії. Ви занурили нас у дивовижний світ речовин. Тепер ми знаємо таблицю Менделєєва, хімічні формули та число Авогадро. І все це завдяки вам. Ваше захоплення хімією передається й нам. Вітаємо зі святом. Нехай усі ваші бажання здійснюються, ніби порухом чарівної палички.

 

«Вся гордість учителя в учнях, в зростанні посіяних ним зерен». Це слова російського хіміка Дмитра Менделєєва, з якими ми повністю погоджуємося. Ті зерна, які ви сієте, завжди дають гарні плоди. Адже ви, як ніхто інший, закохані у свій предмет, і передаєте своє захоплення й нам. Бажаємо  вам гармонії в душі, багато-багато натхненних учнів та  успіхів у всіх ваших починаннях.

 

Хімічні формули, пробірки й речовини.

Для вас це легко, ніби ясний день.

Уроки пролітають, мов хвилина.

І дзвоник вже лунає: «Дзень-дзелень!»

 

Перерва нам не в радість (так, це дуже дивно!)

Та ми поринули у світ задач.

І хімія для мозку як смачна пожива,

Бо в нас найкращий в світі викладач!

 

ВІТАННЯ ТА ПОБАЖАННЯ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ
ВЧИТЕЛЮ ФІЗИКИ

Навчати учнів – складна справа, але ще складніше – навчати їх фізиці. Але ви віртуозно з цим справляєтесь. Завдяки вам школярі поступово осягають фізичні закони, вчаться розраховувати швидкість світла та визначати силу тяжіння. Вітаємо вас із Днем вчителя! Бажаємо поступового й неухильного прогресу в усіх сферах вашого життя!

 

(Від учнів)

Шановний вчителю фізики! Ви так дбайливо і старанно навчаєте нас важливим речам. Завдяки вам ми пізнаємо світ зовсім з іншого боку. На ваших уроках завжди цікаво й легко, тому що ви дуже гарно пояснюєте матеріал. Ми надзвичайно цінуємо ваш чіткий і систематичний стиль викладання. Зі святом! Нехай повсякденне життя регулярно підносить вам приємні сюрпризи!

 

Фізичні формули, закони і задачі –

Це світ складний, але такий цікавий.

Ми вдячні вам за вчительську віддачу.

За те, що кожен ваш урок яскравий!

 

ВІТАННЯ ТА ПОБАЖАННЯ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ
ВЧИТЕЛЮ МУЗИКИ

«Без музики життя було б помилкою». Ці слова Ф. Ніцше здаються нам абсолютною правдою. Музика – це прикраса нашого світу. Вона проникає прямісінько в серце. Шановний вчителю музики. Ваш внесок у загальний культурний багаж учнів є унікальним. Саме ви знайомите їх із народними піснями та іншими видатними композиціями. Саме ви навчаєте співу! Кожен ваш урок, ніби свято! Ми бажаємо вам творчих злетів та незгасного натхнення! Нехай кожен день буде, як урочистий гімн життю!

 

(Від учнів)

Шановний вчителю музики! На ваших уроках ніколи не буває нудно. Музика та спів дарують нам справжню насолоду й такий бажаний перепочинок. Дякуємо за ваш цікавий підхід до викладання та незмінно гарний настрій. Бажаємо вам легко йти по життю, підкоряючи все нові й нові вершини!

 

Без музики життя – це сіре повсякдення.

Мелодія ж фарбує світ у казку. 

Наш вчителю, горіть завжди натхненням!

Хай світ дарує вам добро і ласку!

 

ВІТАННЯ ТА ПОБАЖАННЯ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ
ВЧИТЕЛЮ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Леонардо да Вінчі вважав, що «Живопис – це поезія, яку бачать…». Сюди можна лише додати, що вчитель образотворчого мистецтва – це людина, яка вчить бачити поезію в кожній картині. Вітаємо вас із Днем вчителя! Бажаємо вам безкінечного потоку творчих ідей, а також часу й можливості для того, щоб їх втілити. Розфарбовуйте своє життя лише веселими фарбами й відтінками!

 

(Від учнів)

Шановний вчителю образотворчого мистецтва! Ви занурююте нас у барвистий і неосяжний світ живопису. Це так цікаво й захопливо! Ми дякуємо вам за веселі уроки та можливість самовираження. Бажаємо вам різнокольорового щастя та шаленого успіху в усіх ваших починаннях.

 

Ви змалечку навчали малювати

І розвивали наш мистецький смак.

Ми щиро вас вітаємо зі святом!

Хай тішать учні сотнею відзнак!

 

ВІТАННЯ ТА ПОБАЖАННЯ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ
ВЧИТЕЛЮ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

Вчителю трудового навчання! Ви виконуєте благородну місію –  прищеплюєте учням любов до праці. Як забити цвях, як шити і в’язати – усе це неодмінно знадобиться в дорослому житті. Ми бажаємо вам нескінченної череди радісних днів, затишку й тепла,  справжнього великого щастя!

 

(Від учнів)

Шановний вчителю трудового навчання! Ваші уроки – справжнє задоволення. Ми цінуємо ваші золоті руки, а також досвід і знання, якими ви з нами щедро ділитеся. Бажаємо вам всіх благ і процвітання!

 

Життя без праці не прожити!

Це буде марне існування.

Ви нас навчили труд любити.

Це найцінніше виховання!

 

ВІТАННЯ ТА ПОБАЖАННЯ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ
ВЧИТЕЛЮ ФІЗКУЛЬТУРИ

Уроки фізкультури відрізняються від усіх інших. Шановний вчителю, свобода, сила та рух – це ваш девіз. Ви прищеплюєте учням любов до здорового способу життя, формуєте в них корисні звички. Дякуємо за ваш важливий внесок у розвиток здоров’я прийдешніх поколінь. Бажаємо вам міцного здоров’я, величезної витривалості та легкого досягнення цілей.

 

(Від учнів)

Шановний вчителю фізкультури! Ви заряджаєте нас позитивною енергією та бадьорістю. Ми завжди з нетерпінням чекаємо на ваші уроки. Бажаємо вам радісних буднів, визначних перемог та міцного здоров’я.

 

Ми станемо сильні, прудкі й витривалі,

Бо справно тренуєте нас у спортзалі.

Бажаємо звершень в спортивних змаганнях,

Прийміть же від нас найщиріші вітання!

 

Оксана Порєчна

«Шкільна бібліотека»: створи шедевр за 21 день!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу