Заочна біологічна школа розпочинає весняні сесії - bioБотаніка, зоологія, гідробіологія, біохімія та ще чимало цікавого про природу навколо кожного з нас – про все це йтиметься під час весняних сесій у Всеукраїнській біологічній школі. Перші заняття відбудуться в Києві вже 17 березня – повідомляє Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Найрізноманітніші відділення вже готові сприйняти слухачів. Зокрема лекції, практичні заняття, майстер-класи, консультації та презентації проведуть у відділеннях біології, екології, хімії, інформатики, флористики та фітодизайну, народних ремесел, лісознавства, садівництва, бджільництва, агрономії, кінології.

Заняття відбуватимуться в Інституті зоології імені І.І. Шмальгаузена НАН України,  Інституті гідробіології НАН України, біохімії імені О.В. Палладіна НАН України. Києво-Могилянська академія запрошує до аспірантури в галузі клітинної та молекулярної біології, а НАУ чекає талантів у сфері біотехнологій. Окрім того, практичні навчання проходитимуть на базі Київського ботанічного саду імені О.В. Фоміна КНУ.

Під час сесій НЕНЦ також презентуватиме свою науково-просвітницьку роботу та покаже творчі роботи учнів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *