Престиж професії педагога потрібно повертати, зазначила Алла Мазур.

Сьогодні всі вчителі працюють у важких умовах. Щодня викладають матеріал учням у масках або захисних щитках, хоча це зовсім не легко. Але цих засобів захисту недостатньо, аби убезпечити педагогів від інфікування коронавірусом. Їм потрібен захист, бо вони як лікарі – на передовій, переконана українська телеведуча новин Алла Мазур.

На своїй сторінці у фейсбук телеведуча написала особливе зворушливе привітання, присвячене Дню вчителя.

Цікаву картинку побачила сьогодні. Ні, це не про квіти, зворушливі дитячі вітання і спогади про першу вчительку: хоча з неї все починається.

Це – про стратегічний резерв держави. Про людей, які вміють не тільки навчити писати й читати. Але й думати. Винаходити. Лікувати. Літати. І робити це класно! Від них насамперед залежить, чи стане Україна в майбутньому інтелектуальною, модерновою та успішною.

Працю педагога потрібно гідно оплачувати, вважає пані Мазур. А також витрачати серйозні кошти на їхню підготовку, бо вчителі, які вчать дітей мислити по-новому – це величезна цінність держави:

Той престиж професії, про який ми давно говоримо треба повертати. І, крім слів шани й подяки вчителям сьогодні особливо потрібен захист. Бо вони, як і медики на передовій. І це лиш здається, що їхні прозорі маски можуть захистити від вірусів.

Телеведуча пише, що вдячна всім педагогам, які попри небезпеку продовжують навчати дітей в школі:

Так, ми дякуємо сьогодні всім, хто, попри небезпеку зараження і далі вчить наших дітей в школі. Низький уклін тим педагогам, хто робить це талановито і захопливо.

Але педагогів потрібно всіляко рятувати й підтримувати, аби вони залишалися у рідній країні, зазначає пані Мазур:

Цей стратегічний резерв нашої держави потрібно терміново рятувати. Уже давно. Поповнювати і підтримувати. Щоб не покинули країну великі люди, які здатні дати крила маленьким нині серцям.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу